SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadmiar tkanki tluszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 352
Witam. Mam powolny metabolizm i bardzo ciezko jest mi spalic zbedny tluszcz. Co ze spalaczy tluszczu polecacie do delikatnego wysilku typu bieganie, plywanie, brzuszki itp. ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36713
Kofeina %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
Na powolny metabolizm - dieta + interwały.

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
/ - bez ankiety w odpowiednim temacie możesz zapomnieć o tym, że ktoś w ciemno będzie polecać jakikolwiek spalacz

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1168
Tez mialem problem z metabolizmem, a raczej tak m isie wydawalo. Gdy zaczalem zdrowo jesc i unikac slodkich rzeczy, to i w lazience czesciej jestem.

A ze spalaczy to mzoesz sobie kupic na wyprobowanie, Thermo speed extreme 15zl 30 kapsulek, lub thermo speed stim 60kaps za ~36zl. To drugie jest ponic lepsze. No ale spalacz to tylko dodatek.

Aktualnie biore TSE 4 kaps i z tego co zauwazylem, to strasznie hamuje apetyt i sprwia, ze sie odechciewa spac, daltego lepiej po 18 nie brac.



Zmieniony przez - Baaks1 w dniu 2011-07-16 20:19:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 352
Wlasnie odebralem kapsulki TSE. Macie jakies porady co do stosowania ich? Na ulotce napisane jest zeby brac 1 kapsulke 2 razy dziennie 30 min przed dniadaniem i obiadem. Stosowac sie do ulotki czy moze lepiej brac je przed treningiem czy w ogole w innych porach? I czy wg was dawka 2 kapsulki dziennie jest wystarczajaca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 352
aha dzieki za pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tkanka tłuszczowa - brzuch

Następny temat

Dieta na mase do oceny

WHEY premium