SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadgarstki bola

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2738
Siemka zawsze przed treningiem silowym po rozgrzewce gdzie na nagdarstki poswiecam najwiecej gdy biore obojetnie jaki ciezar zawsze mnie boli lewa reka tzw nadgarstek tak po poku nieweicie czemu i jak sie tego pozbyc !! bo mnie to wkurza przy przedramieni nie moge nawet ze sztanga zrobic bo mnie za bardzo boli :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
tez kiedys tak miałem , pewnie przecholowałes z trenigniem . Mozliwe ze błednie cwiczysz i zbyte czesto nadwyrezasz nadgarstki . Daj sobie cykl regeneracyjny , i pamietaj o białczeku w diecie ew.glukozaminie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
ja mialem cos takiego i olalem to. czasami z bolu zaciskalem zeby ale lecialem dalej. wiem ze to nie najlepsze rozwiazanie ale uparty jestem

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4915
od kiedy zaczelo cie bolec i przy jakich cwiczeniach, moze poprostu dodales jakies nowe cwiczenie do planu ktore ci nadwyreza nadgarstek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 192
Czasem tak bywa, jak robisz ćwiczenia to staraj się trzumać nadgarstki sztywno przy powtórzeniach aby nie nadwyrężyć jakimś niespodziewanym gwałtownym ruchem..
zasami to samo przechodzi po jakimś czasie ale jak ból jest silny to lepiej udać się do medyka :)

-= El.VIPERo =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9594
i mozesz akupic sobie rekawiczki z uciskaczem na nadgarstek lub sam uciskacz na tenże nadgarstek moze pomóc bo usztywni ci to nadgarstek za duzo razy uzyłem słowa nadgarstek chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2738
Dokladnie przy roznych cwiczeniach typu modlitewnik czy cosik nie boli mnie az tak bardzo ale najbardziej jak robie przedramie ze sznaga to bol nie jest przyjemny :( a przedramie muszerobic bo mam strasznie male :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16215
kup sobie opaski na nadgarstek
mnie pomogly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2738
Thx wszystkim soga dalem :P papa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40935
no właśnie opaski ja w nich ćwiczę na kazdym treningu i przyznam ze duzo dają, albo bandaz elastyczny lub rekawice z usztywnieniem, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
a mi rpzeszło samo po około 2 tygodniach rozpie... sobie na worku ale ja zawsze robie tak ze jak mne cos boli to cały czas się tym zajmuje w przypdku nadgarstka zawsze nim obracałem powodując bul i tak codziennie co ajiś czas po apr eminut i mi przesżło całkiem taka moja metoda a nie medyki medyki sa od cięższych rpzypadków:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciaganie dolnej części kregusłupa???

Następny temat

hmmm co z takim zrobic ?:P

WHEY premium