SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Nadgarstek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 731

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13861
Otóż 15 miesięcy temu miałem skręcony nadgarstek(podobno,ale lekarze w Polsce są tragiczni) - gips i wypad.Gips na 3tygodnie,potem tydzień usztywnienie bandażem elastycznym i smarowanie jakimiś maściami,a po tych 4 tygodniach dodatkowo 2 tygodnie rehabilitacji(jakimś sprzętem). Ani rehabilitacja nic nie dawała,ani płynący czas,dzisiaj tj. po 15 miesiącach wciąż mnie boli nadgarstek,przez 3 miesiące od wypadku nie ćwiczyłem,później wróciłem do treningów boksu i trenowałem z bólem,no bo jeśli nie przeszło po 3 miesiącach to stwierdziłem,że w ogóle nie przejdzie,ostatnim czasem jeszcze tylko się nasiliło po graniu w tenisa ziemnego,nic nie pomaga,15 miesięcy po skręceniu ból taki jak to miało miejsce od razu ? Może lekarze(pffy) jakąś złą diagnozę postawili,bo kto widział taki okres czasu po skręceniu brak poprawy ?

Zmieniony przez - Don_Alex w dniu 2012-08-13 16:51:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
B-REAL FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 8368 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124081
Myślę, że najlepszą opcją w tym przypadku jest wizyta u ortopedy i RTG.

Trener personalny, masażysta.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zlamanie,jak zyc?

Następny temat

Artroskopia parę dni po zabiegu..

"Neckzilla" Jeff King - niezrealizowany potencjał! "Neckzilla" Jeff King - niezrealizowany potencjał! 6 sposobów na szybki powrót do sił 6 sposobów na szybki powrót do sił Jak poprawić  siłę całego ciała Jak poprawić siłę całego ciała Sterydy zwiększają ryzyko kontuzji Sterydy zwiększają ryzyko kontuzji BCAA obniża zmęczenie podczas treningu BCAA obniża zmęczenie podczas treningu Ile sterydów tak naprawdę biorą kulturyści?! Ile sterydów tak naprawdę biorą kulturyści?! Brad Castleberry - najbardziej znienawidzony człowiek w branży Brad Castleberry - najbardziej znienawidzony człowiek w branży Kulturystyka odmieniła jego życie Kulturystyka odmieniła jego życie