logo
zamknij zamknij

Nadciśnienie-bisocard 10 mg

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 493

0 5 0
napisał(a)
monika2828
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2
Od dłuższego czasu biorę bisocard najpierw 5mg potem 10mg ale on przestał działać .Nie obniża ciśnienia i nie wiem co robić?Lek oczywiście przepisany przez lekarza.Ciśnienie mam 150/100 i żadnych innych leków na obniżenie ponieważ nic innego nie brałam . Poza tym woda mi się zatrzymała.Mam 40 lat,co robić?
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
wnc1964
Ekspert
Szacuny 1441 Napisanych postów 10064 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 76877
Bardziej temat nadaje się do działu , zdrowie niż doping.
To już powinnaś skonsultować z lekarzem , albo zmieni lek albo doda drugi lek ,może też zaleci badania.
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3768 Napisanych postów 55059 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 329367
monika2828
Od dłuższego czasu biorę bisocard najpierw 5mg potem 10mg ale on przestał działać .Nie obniża ciśnienia i nie wiem co robić?Lek oczywiście przepisany przez lekarza.Ciśnienie mam 150/100 i żadnych innych leków na obniżenie ponieważ nic innego nie brałam . Poza tym woda mi się zatrzymała.Mam 40 lat,co robić?

Tak na logikę - wybrać się do lekarza prowadzącego żeby zapisał inny lek.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Problem. Pomocy :)

22-24.09.2017 Arnold Classic Europe - WYNIKI

Adam Piwko - ocena sylwetki

10 suplementów na walkę z jesienna depresją

Przygoda Fenixów w Barcelonie

Jajka różnych ptaków - porównanie okiem dietetyka

Z ostatniej chwili! Adam Piwko zdobył złoto na Arnold Classic Europe!

Mustang Akopa - dzieło sztuki czy agrotuning?

Odstające łopatki-rozwiązanie problemu na siłowni