SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadchodze,oj śmiejcie sie:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Niop i w koncu sobie ,zdjecie zrobilem,po 3 latach treningu,6 razy w tygodniu po 3 godzinki,nie mniej nie wiecej,i prosze mi nie mówic ze przesadzam(arnie podobnie cwiczyl,i jak wyrósł),ja to co robie po prostu kocham,i ocencie czy mam racje czy nie,licze na wasze oceny te złe i te dobre,umówmy sie tylko ze nóg nie bede pokazywal nio bo dopiero zacząłem cwiczyc,nigdy mi sie nie podobaly dupne nogi,lecz teraz to troszke smiesznie wyglada,od 2 lat nie pokazuje sie w krotkich spodenkach:( wiec sami rozumiecie,bede mial jeszcze okazje to walne jakies inne pozy,ale w tej chwili strasznie malo czasu mam,klasa maturalna,ale na siłownie moja ukochana zawsze mam czas:)

Liczy się jakość nie ilość ,jeśli ktoś o tym zapomina nie ma szans...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1521
W sumie szkoda ze weapon x nie wyglada tak jak sie nam zaprezentował na zdjeciu, bo gdyby to była prawda byłby wtedy dla mnie prawdziwa inspiracja i jeszcze wieksza uwage zaczałbym przywiazywac do "jakosci" wykonywanych cwiczen;) A tak pozostaje tylko niesmak...

Hold My Own

Hold My Own

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
Znowu w ręczniku
A tak na serio to .Powiem jedno: Za***iście wyglądasz ale pokasz jeszcze inne pozy

Oczywiscie SG


-= The difference between winning and losing is...VICTORY =-

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
THX figa,naprawde staram sie z calego serca,zreszta sam wiesz napewno byq co to porzadny trening:),zgadzam sie z toba w zupelnosci,ale niestety głupi bylem,mialo sie wtedy prawie 15 lat:)i chcialo sie wygldac jak van damme,stallone albo wielki dąb-Arnie,dopiero teraz to zrozumialem

Liczy się jakość nie ilość ,jeśli ktoś o tym zapomina nie ma szans...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tego sie wlasnie obawialem,naprawde przepraszam chlopaki,ale nie mam innych zdjec a na cyfrówke i skaner mnie nie stac:(,moze nie uwierzycie ale to pierwsze zdjecie po 3 latach cwiczen ktore sobie zrobilem(za namowa kumpli),zawsze wydawalo mi sie ze jeszcze czas nie nadszedl,ze jak bede lepiej wygladal z reszta nie wazne ,chcialem tylko powiedziec ze plecy sa moja najlepsza strona:)spróbuje zalatwic jakies zdjecie ale nic nie obiecuje wiec nie zloscie sie jak w najblizszych dniach nic new nie bedzie:/

Liczy się jakość nie ilość ,jeśli ktoś o tym zapomina nie ma szans...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe sorry ale jakoś nie wierze, że to ty. Dane w profilu się nie zgadzają, ten koleś wygląda na zawodowca lub dobrego amatora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Jakoś mi nie wyglądasz na 18-latka na tej fotce

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Pamieta ktos osobnika o nazwie Cherokee ?

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wiec podczas swoich 3 lat treningu wziąłem 3 opakowania kreatyny hi-teca i do tego glutamine hi-teca,wydalem na to g****,ponad trzy baniacze i żałuje tego szczerze mówiąc,przytylme przez miesiac tylko 1kg. od wtedy nie wierze w zadne odzywki i srodki farmakologiczne,po prostu żre jak swinia:) bez opamiętania,nie jestem głodny a i tak wcinam,tylko dla tego zeby nabrac masy,i nie boje sie o tłuszczyk bo 3 godzinki na silce sparawiaja,ze wszystko spalam,pozatym zawsze bylem drobnej budowy to po rodzicach i nie mialem sklonnosci do tycia;)
Jesli chodzi o trening to wszystkie partie cwicze 2 razy w tygodniu,robie po 3-6 cwiczen na daną partie po 4 serie każda,czasem jak nie czuje sie napompowany przed wyjsciem z silki,robie sobie tzw.gratisowe serie na spalenie:),katuje sie po prostu z najwieksza przyjemnoscią:P,moim zdaniem nie trzeba wcale duzo dzwigac aby byc fajnym:),niby mam te 38 w bicepsie,wiadomo dla niektorych duzo dla niektorych malo,ale cwicze sztangą o wadze 27 kg. na bicepsy,i uwierzcie bardzo wolne powtórzenia doprowadzaja do sukcesu,zreszta kieruje sie zasada która widzicie tu pod spodem Liczy sie jakosc......

Liczy się jakość nie ilość ,jeśli ktoś o tym zapomina nie ma szans...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Norton zgadza sie z mojego komputerka nadawal Cherokee,ten ktory podszywal sie pod jednego z kulturystów ,nie powiem z nie bylem to ja ale skonczylem z tym dawno razem z kumplami chcielismy wtedy po prostu,zobaczyc jak obeznani sa ludzie na SFD,jak sie okazalo ku naszemu zaskoczeniu,rozszyfrowaliscie nas,ale uwierz mi tym razem prosze jestem sam i jush mnie nie bawia takie rzeczy,z reszta jak chcesz ja nikogo nie bede do siebie naklaniał,nie wierzysz mi nie ma sprawy,masz prawo,nie bede sie klócił

Liczy się jakość nie ilość ,jeśli ktoś o tym zapomina nie ma szans...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hjehjehje dobre


and the future is coming
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
A wiec to ty, no no tym razem wkleiłeś lepszą fotkę

BRUTUS
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dresonator nowe jpg do oceny

Następny temat

Pora na mnie

WHEY premium