SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na siłowni po 5 miesiącach w domu...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Ok a więc od czasu założenia mojego tematu trochę sie zmieniło.Już nie ćwiczę w domu lecz na siłowni, zakupiłem Mutant Pro cookies cream oraz Carbo Nox Olimpa.Dawkuję odpowiednie ilości co do mojej wagi tak samo jak i węgle.Podobno musze zacząc robić zestaw ćwiczeń ogólnorozwojowych w trybie 3 dni w tygodniu.Czy ktoś ma jakieś propozycje ? Nie mam pojecia kiedy co robić.Dziś było wyciskanie na ławce oraz na ławce skośnej.Potem na suwnicy nóżki 4 serie po 10-12 powtórzeń no i próbowałem bic i tric.Po pewnym czasie ktoś na siłowni powiedział że gdy zaczynam dopiero ćwiczyc na siłowni to powinienem zabrac się za ogólnorozwojowe...
Zaraz bede czytać o tym ACT lecz nie mam pojęcia jak rozłożyć ćwiczenia ogólnorozwojowe na 3 dni w tygodniu.Oczywiście ma być ćwiczone całe ciało więc jak to połaczyć ze sobą, przecież nie można w jeden dzień robić wszystkich partii mięśniowych :( :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Ok a więc wracając do tematu.. mam zamiar rozłożyć moje 3 dni treningowe (pon,sr,pt) na treningi A i B.Dotychczas robiłem tylko jeden zestaw- FBW, czasem improwizowałem wprowadzając np. szrugsy badx trening na łydki na maszynie smitha.
Dotychczas trening wyglądał tak :

Rozgrzewka,streching.
1.Nogi suwnica 13,13,10,10
2.Nogi(łydki) na maszynie smitha 15,15,13
3..ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT) do klatki 2x13 do karku 2x10
4.Wyciskanie poziome w siadzie na maszynie 4x13
5.Wyciskanie sztangi sprzed głowy 10,10,8 badź unoszenie sztangielek bokiem w górę 2x10 1x13
6.tric na bramie 3x15 + 1x15 wznosy na ławkach z nogami powyzej ciała
7.bic - hantelki + supinacja 4x16
8.Szrugsy na maszynie smitha bądź z hantelkami 3x20 i jedna seria max powt. z mniejszym obciążeniem.
Do tego potem robiłem jeszcze unoszenie tułowia opadem ale chce dodac element wyprostowanych rak i skupić sie bardziej na tym ćwiczeniu od nast. środy bo zaczynam solidny ABS 2.

Zmieniony przez - STORM1990 w dniu 2010-11-29 20:09:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 482 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1177
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
A jak to ze sobą zsynchronizować ? W ciagu 3 dni w tygodniu np. pon, sroda,piatek mam zrobic ogólnorozwojówkę... trzeba to jakos dobrać np. pon > barki i bic itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie trzeba.

FBW to trening całego ciała na jednym treningu.

Poszukaj w postach podwieszonych i wyszukiwarce o FBW a na pewno znajdziesz sporo tematów na ten temat, ankieta by się przydała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Ok teraz mam dylemat dotyczący treningów aerobowych, czy taki trening moge stosować w dni wolne od treningów czy lepiej jest je robić po treningu bezpośrednio ? I jak wyglada kwestia zabezpieczenia mięśni, węgle przyjmować przed aero czy tuż po ? A może w czasie treningu aerobowego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Skopiuj ankiete, uzupełnij i wklej tutaj jako nowy post.

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

W jakim celu te aeroby ?

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-11-03 16:28:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Zrzucenie brzuszka, właśnie wróciłem z siłowni, 50 min rowerek :) Po powrocie do domu od razu carbo uzupełniłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ale dalej nic o tobie nie wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Wiek : 20 lat
Waga:78
Wzrost : 180cm
Odzywianie : Codziennie obiad miska ryżu i średni kotlecik schabowy :)
Warunki Domowe : Drążek wielofunkcyjny Marbo oraz Hantle.
Poza domem:Siłownia < aktualnie tylko tam ćwiczę.
Trening w domu : ABS II
Suplementacja : Mutant Pro oraz Carbo Nox Olimpa.
Trening: Staram sie ułożyć plan ogólnorozwojowego treningu.Dni wolne od ćwiczeń zajmuje Aerobami głownie rowerek na siłowni.
Staż: 5 miesiecy z drążkiem, 2 miesiące z hantlami a od kilku dni siłownia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Sory dopiero po napisaniu posta przeczytałem o ankiecie..


Płeć : Mężczyzna

Wiek : 20

Waga : 78

Wzrost : 180

Cel treningowy : Ogólny rozwój kazdej partii mięsniowej.

Staż treningowy na siłowni : 1 dzień

Uprawiane inne sporty : Deskorolka ale teraz dałem sobie spokój.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzet siłownia

Dieta
: Nie nazwal bym tego dietą ale spożywam produkty bialkowe pełnowartościowe.

Przeciwskazania medyczne : Brak, problemy z sercem lecz nie sa przeszkodą na siłowni.

Zażywane suplementy : Mutant Pro praz Olimp Carbo Nox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Poprawiam

Cel treningowy : Rzeźba oraz złapanie lekko masy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NO I NARODZIŁ SIĘ NOWY PROBLEM!

Następny temat

Początki

WHEY premium