SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na mase bicepsow

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3209
Czy wykonuje ktos z was uginanie sztangi prostej na stojaco z wielkim obciazeniem 1 powtorzenie? Obciazenie musi byc duze, mozna a nawet wskazane jest oszukiwanie (lekkie zarzucanie cialem) a powolne opuszczanie. Jest to troche ryzykowne dla kregoslupa, ale b.dobre na mase bica! Musi byc on dobrze rozgrzany dlatego cwiczenie to stosuje w polowie treningu. Co sadzicie o tym???

"zycie jest za krotkie by byc malym"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli praktycznie tylko negatywne? Nie stosuję (przynajmniej na razie), ale wydaje mi się, zę to mialo by sens, jezeli opuszczanie faktycznie by bylo powolne (czyli z 30sec)
Jezeli to bedzie tylko kilka sekund, to raczej bedzie za malo.



bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3209
ruch negatywny wcale nie musi trwac az 30 sek, wystarczy od kilku do 10 sek.

"zycie jest za krotkie by byc malym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
niedawno czytalem nie pamietam gdzie ( cyberpump, moze sfd? ) o treningu na ktorym sie wykonuje tylko negatywne ruchy przy wszystkich cwiczeniach ale ponoc trzeba z tym uwazac i za dlgo nie stosowac bo sie m0ozna latwo przetrenowac, badz co badz uzywa sie wtedy b. duzych ciezarow
pzdr

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostatnio bicepsy tak trenowalem, tj sama faza negatywna. ciezar znaczaco wiekszy niz normalnie. (nie)stety bylem juz po plecach i moglem tylko zrobic 2 serie. mimo to zakwasy trzymaly mnie dlugo, nawet zbyt dlugo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6013
Owszem stosuję. Dobrze wpływa na masę, ale przede wszystkim na siłę. Wykonuję 6 serii po 2-3 powtórzenia z ciężarem 70-73kg.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja robilem ciut inaczej : ciezar taki, abym mogl wykonac do 4 powtorzen, a potem 2-4 kumpel pomagal mi podczas fazy pozytywnej, ale tak, abym ciagle dawal z siebie 100%, a podczas negatywnej fazy ruchu juz chyba wiecie co sie dzialo...2-3 cwiczenia po 3 serie sprawia , ze bicepsy bedziecie czuc ze 3 doby:)

pozdrawiam

Zawisza Czarny

"Staraj sie byc najlepszy, rob wiecej niz mozesz..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli chcesz poczuć ból rozrywający sztangielkami na średniej ławce ćwicz tak aby każde powtórzenie trwało 10 sek. Po siedmiu powtórzeniach pękniesz.... 4,0 obw.

Cišgle większy - Paweł!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy HIT to to samo co HD ?

Następny temat

Zalety HIT

Wiecej