logo
zamknij zamknij

Na co dobry jest cynk????

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7443

0 5 0
napisał(a)
Irokez
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Wiek 2016 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12290
robie se domowe zma i mi potrzebny zincas forte (cholerstwo na recepte jest) a że niechce mi sie latac po aptekach i jutro ide do lekarza to go poprosze żeby mi dał tą cholerna recepte na ten wielce niebezpieczny specyfik... tylko nie wiem jaka bajke mu wcisnąć

a więc dajcie mi jakis powód dla którego powinien go brać bo narazie to mam tylko gadke że duzo sportu uprawiam... a i jeszcze coś mi sie kojarzy że czeste skurcze mieśni są spowodowane jego brakiem no i ponoc dobry jest on na cere - piszcie czy to prawda bo musze być przekonywujący...

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
ziper69
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 16119 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160511
powiedz mu, że jesteś sportowcem i chcesz do aptecznego zma
wytłumacz mu po co Ci to dokładne /powinien zrozumieć/
motyw z cerą tez jest si
możesz to samo powiedzieć pani w aptece /to działa/
napisał(a)
Irokez
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Wiek 2016 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12290
no własnie nie jestem pewien bo czasem czuje sie jakby na tym swiecie żyli sami d****e którzy nie rozumieja co sie do nich mówi...

a w aptece juz jednej byłem to mi babka powiedziała że bez recepty mi nie sprzeda bo ona jest z tego rozliczana...

napisał(a)
ziper69
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 16119 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160511
pogadaj dobrze z lekarzem użyj tych argumentów, które Ci podałem
3mam kciuki
napisał(a)
Irokez
Początkujący
oki thx, jutro sie dowiem czy mam ten cynk czy bedzie rajd po aptekach...

napisał(a)
Dj_Smalec
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11455 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83131
idź do apteki i powiedz że jestes sportowcem i masz zapotrzebowanie zwiększone.Że wiesz że nalezy tylko 1 tabl.dziennie i nie nalezy popijać tego mlekiem.Jak masz kilka aptek to oblec wszystkie ,ja kupuje bez problemów
napisał(a)
-Tora-
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2643 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66086
Olej z góry na dół apteke w ktorej chca recepte na cynk i idz do innej. Gdzies napewno sprzedadza.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

napisał(a)
FunkyKoval
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Wiek 2016 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23820
myślę że bez recepty zincas forte ci niesprzedadza

bylem w kilku i tylko w jednej baba zaproponowala zwykly cynk bez recepty w zamian

w innych nawet niepowiedzieli ze jest taka alternatywa

co prawda 5x mniej cynku, ale zawsze cos jest

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych. Nowa, nieużywana!!!

napisał(a)
thrall1
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1443
u mnei tam nie byl ozadnych problemow

pozdro =]

napisał(a)
trybron
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1464
U mnie również bez problemu. Pierwsza apteka i mam za 6.55zl 50tblk. Może poproś babcię jak będzie szła po leki :)
A tak serio to nie ma co kitować powiedz mu do czego ci to potrzebne i znasz działania niepożądane po przedawkowaniu aczkolwiek potrzebujesz tego. I że niechcesz sięgać po inne środki, ponieważ preferujesz zdrowy tryb życia.

Zmieniony przez - trybron w dniu 2005-05-15 18:26:18

napisał(a)
czako86
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Wiek 2016 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2219
Cynk jest dobry na cere, ale równiez jest stosowany w formie cynku arganicznego: sa to tabletki, ktore usowaja bakterie powodujace nieswierzy oddech... Ale uwazaj, nie stosuj cynku dluzej niz miesiac, bo cynk wyplukuje z organizmu miedz i pozniej masz kolejny pierwiastek do uzupelnienia:(. Pozdro

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co polancztyc

Następny temat

jak ja to mam łykać