SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO-XPLODE + CELL MASS ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 472
Witam

Zastanawiam się na tym zestaw, (dostałem go z polecenia) chcialem się Was zapytać co sądzicie o tym NO-XPLODE + CELL MASS


Moja Parametry:
- 194cm
- 86kg
- 25 lat
- 4 lata temu brałem creatyne (regularnie chodziłem przez 3 lata), od tamtej pory nic nie biorę, bo przez 4 lata chodziłem na siłke tylko przez okres wiosenny (3miesiące) teraz chce wznowić stałe chodzenie obecny staż 1miesiąc

Jakich oczekuje efektów:
- przyrost masy MIĘŚNIOWEJ (nie chce się napompować, lecz dołożyć sobe masy w mięśniach)
- siła


Moje pytania:
1. Czy nie zawcześnie na sumplementy, jeśli tak to ile pochodzić jeszcze?
2. Czy ten zestaw będzie dobry na to co chcę osiągnąć (NO-XPLODE + CELL MASS)?
3. Czy NO-XPLODE + CELL MASS nie maja efektów ubocznych dla wątroby itp.
4. Jak (NO-XPLODE + CELL MASS) to dawkować by efekt był najlepszy?

Dzięki i czekam na Wasze podpowiedzi.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8968
Z mojej strony to nie słuchaj się mądrali co to zaraz Ci napiszą, że Ci tak dobre suple niepotrzebne... Komfort w ćwiczeniu przy takich stackach jest zdecydowanie lepszy... Jak masz kasę na taki zestaw to kupuj, jak nie to starczy zwykłe mono.

Jednak zamiast tego zestawu poleciłbym Kaizen Xtreme Stack + NO Xtreme lub Clout + NO-Shotgun.

Na zdrowie nie wpływa negatywnie (jeśli ktoś nie bierze 5 lub więcej porcji na raz ) - to nie koks...

Dawkowanie, porcja Cell Mass lub Xtreme Stack lub Clout na czczo z rana codziennie. Porcja No-Xplode lub No-Xtreme lub No-Shotgun tylko w dni treningowe pół godz przed treningiem.

A no i wysokobiałkowa dieta z dodatnim bilansem (ok 500 kcal), jeśli szybko się zalewasz tłuszczem możesz pomyśleć o diecie low carb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
na dzien dzisiejszy- w twoim przypadku- raczej polecałbym skupic sie na pojedynczej formie kreatyny- np. mono, albo np. zaczynając od mono w polowie cyklu wchodzisz na inną/np. jablczan, ester/ albo jakis prosty stak.

od no-xplode raczej bym nie zaczynał.

poza tym staż- po przerwie- masz bardzo krótki i zalecałbym jeszcze przez pewien okres potrenować barzdiej ogólnorozwojowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 472
Witam ponownie

Potrzebuje konsultacji w sprawie mojego treningu.

Na siłce jestem dwa razy w tygodniu wtorek, czwartek a w piątek na basen 45min. Zastanawiam się czy dwa razy w tygodniu to nie za mało.


Poniżej przedstawiam swój plan ćwiczeń.
Wtorek
- klatka -> 3 ćwiczenia po 3 serie 12/10/8 ciężar w górę
- biceps -> 3-4 ćwiczenia po 3 serie 12/10/8 ciężar w górę
- nogi -> 3 ćwiczenia po 3 serie 12/10/8 ciężar w górę
- przedramię -> 2 ćwiczenia po 3 serie 12/10/8 ciężar w górę
- czasami 2 ćwiczenia na brzuch

żeby wszystkie te partię zrobić na siłce muszę być 2 godziny przynajmniej i zastanawiam się czy za bardzo nie przemęczam mięśni jednego dnia.

Czwartek
- barki -> 3-4 ćwiczenia po 3 serie 12/10/8 ciężar w górę
- triceps -> 3-4 ćwiczenia po 3 serie 12/10/8 ciężar w górę
- plecy -> 3-4 ćwiczenia po 3 serie 12/10/8 ciężar w górę
- brzuch -> 3 ćwiczenia po 3 serie 12/10/8 ciężar w górę

te same uwagi co do wtorkowego dnia czy nie jest tego za dużo.

Ktoś pewnie napisze żebym rozłożyć te ćwiczenia przynajmniej na 3 dni w tym problem że nie mam na tyle czasu a chce być raz w tygodniu na basenie i moją prośba do was napiszcie czy taki trening dwu dniowy jest ok. czy coś zmienić, zależy mi na tym żeby trening był na dwa dni w tygodniu jeśli to jest nie zalecane to piszcie.

Poszukuje gotowej tabelki do wydrukowania do wpisania swoich ćwiczenia, żebym mógł kontrolować jaki ciężar ostatnio brałem.

Proszę o rady.
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...w sumie trening nawet uznałbym za laitowy- nie wiem co robisz te dwie godziny- błędy jednak są- w przypadku bic czy tric. max. to 8 serii i 2 ćwiczenia, na barki także 4 ćwicz. to za duży- 3 po jednym na każdy akton.

w sumie wejdź do działu Trening... i wypisz wszystko dokladnie.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-05-14 17:31:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie co do gainera

Następny temat

Testosterol 250 + L-Carnitina

WHEY premium