SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
flex1976
można i zrobić 3 ćwiczenia -wszystko zależy jak
jedni robią ponad 6 tylko po co
Laura akurat się nie opierdlala - zapewniam


Ci którzy robią ponad 6 rozumiem, że niepotrzebnie wg Ciebie?


Laura - nagrasz następnym razem to pierwsze ćwiczenie?:)


Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-08-29 14:30:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
popuri nie mam czasu szczerze mówiać by to czytać wiec jak Ci sie chce to mozesz strescic jakie wnioski z tych artow wynikają co do 6ciu ćwiczeń to ja przeważnie tyle robie, 4 na czwórki, 2 na dwójki i wsio, noi czasem tam na lydko cos wleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
Doris.K
flex1976
można i zrobić 3 ćwiczenia -wszystko zależy jak
jedni robią ponad 6 tylko po co
Laura akurat się nie opierdlala - zapewniam


Ci którzy robią ponad 6 rozumiem, że niepotrzebnie wg Ciebie?







chodziło mi raczej o jakość tych ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeciez wszystko zalezy od stopnia zaawansowania, jakosci, wielkosci umiesnienia, mozliwosci regeneracyjnych itp itd wiec czynnikow jest tysiac, dlatego moim zdaniem taka rozmowa nie ma sensu. Do tego najwazniejsza sprawa - kazdy jest inny, wiec kazdy musi znalezc sposob na siebie, jeden zrobi 2cw, drugi 10 i oboje maja dobre efekty. Takie jest moje skromne zdanie na ten temat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
Otóż to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Hekade
popuri nie mam czasu szczerze mówiać by to czytać wiec jak Ci sie chce to mozesz strescic jakie wnioski z tych artow wynikają co do 6ciu ćwiczeń to ja przeważnie tyle robie, 4 na czwórki, 2 na dwójki i wsio, noi czasem tam na lydko cos wleci



Idź ty leniu :D Na priw Ci napiszę po pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Hekade
eee Panie tylko 4 cw na nogi, co to jest ale za to szama wygląda kozacko

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2015-08-29 00:30:12

sądzisz, że przy trenerze dało się opindalac ? serio ?

polka88
biedulka z tą wysypka wspolczuje


jak na nowej misce sie czujesz po takim czasie jej stosowania?

cudze posilki zawsze lepiej wygladaja :D



chciałam zrobić jakieś podsumowanko, ale przez alergie ciężko coś stweirdzić
ale jak mam porównywać samopoczucie na zbilansowanej diecie do diety HFLC zdecydowanie wybieram tą drugą opcję
jeśli alergia się nie powtórzy, to na dniach napiszę coś więcej. pomijając dni alergii i kilka dni przed nią, zdecydowanie dobrze reaguje na wysokie tłuszcze

flex1976
można i zrobić 3 ćwiczenia -wszystko zależy jak
jedni robią ponad 6 tylko po co
Laura akurat się nie opierdlala - zapewniam

właśnie, jakość a nie ilość !
dzięki !

popuri
HKD - Nie starczyło by tu miejsca żeby dyskutować i tym bardziej szkoda " na Laurze "


ja już tyle przeszłam, że żadna dyskujsja mnie nie zdziwi, hehe

Doris.K
flex1976
można i zrobić 3 ćwiczenia -wszystko zależy jak
jedni robią ponad 6 tylko po co
Laura akurat się nie opierdlala - zapewniam


Ci którzy robią ponad 6 rozumiem, że niepotrzebnie wg Ciebie?


Laura - nagrasz następnym razem to pierwsze ćwiczenie?:)


Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-08-29 14:30:20


oczywiście, że nagram

wiktor.grybos
Przeciez wszystko zalezy od stopnia zaawansowania, jakosci, wielkosci umiesnienia, mozliwosci regeneracyjnych itp itd wiec czynnikow jest tysiac, dlatego moim zdaniem taka rozmowa nie ma sensu. Do tego najwazniejsza sprawa - kazdy jest inny, wiec kazdy musi znalezc sposob na siebie, jeden zrobi 2cw, drugi 10 i oboje maja dobre efekty. Takie jest moje skromne zdanie na ten temat

w 100% popieram

popuri
Hekade
popuri nie mam czasu szczerze mówiać by to czytać wiec jak Ci sie chce to mozesz strescic jakie wnioski z tych artow wynikają co do 6ciu ćwiczeń to ja przeważnie tyle robie, 4 na czwórki, 2 na dwójki i wsio, noi czasem tam na lydko cos wleci


Idź ty leniu :D Na priw Ci napiszę po pracy


właśnie, Ty leniu !! mi zarzuca, że 4 ćwiczenia na nogi zrobiłam, a samemu to ciężko poczytać jakieś arty to co dopiero robić ćwiczenia na nogi ala Laura style
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
29.08.2015

dziś sam interwał i stretching nogi max bolą i ciężko chodzić

interwał od dziś trochę podkręciłam i teraz cały czas bd lecieć coś takiego:

5 min (prędkość 6 / nachylenie 6)
1 min (prędkość 7.5 / nachylenie 12)
2 min (prędkość 6.5 / nachylenie 12)
5 min (prędkość 6 / nachylenie 6)

środek powtarzam x 5 co daje 25 min


mobilność cały czas się zgadza myślałam, że nie zrobię tego szpagatu bo długo nie robiłam




MISKA:
1. 90g białko jaja, 40g żółtko, 10g olej kokosowy, 9g masło
2. 75g kury, 25 ml olej MCT
3. 60g tuńczyk w oliwie, 20g orzechy pecan, 10 ml lniany
4. 90g białko jaja, 40g żółtko, 4g masło, 10 ml lniany
5. 75g kury, 30 ml lniany

po skosztowaniu tego tuńczyka stwierdzam, że wszystkie inne tuńczyki z puszki to jeden wielki SYF.
tuńczyk kupiony w lidlu. cena nie zachęca ale od czasu do czasu myślę, że można sobie pozwolić, zwłaszcza, że jest to produkt z tygodnia jakiegoś tam i nie ma go na stałe w ofercie




Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2015-08-29 23:42:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
cięższy taki interwał wolniejszy, a pod górkę, niż interwał na "płasko" ,a przy większej prędkości, czy są porównywalne? - muszę chyba wypróbować :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
seven to wszystko jest kwestia tętna przeciez W interwale jest mieszanina tętna szybkiego i umiarkowego/wolnego, można robić sprinty a można robić szybki skip w miejscu na przemian np z truchtem w miejscu i efekt bedzie podobny ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium