SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Laura ale z Ciebie kobita:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
"laski specjalnie dla was, filmiki z ostatnich serii"

a dla nas to już nie :D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Do tego wyszla jak dzewczynka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
SoG za wypiskę - pięknie dotrzymałaś zdania odnośnie filmików z treningu pupy !;)

Nie wiedziałam, że przysiad z hantlami do kostek nazywa się właśnie TAK jak napisałaś ;) Człowiek uczy się przez całe życie.

Bardzo spodobało mi się połączenie z przysiadem z piłką- przetestuje na następnym treningu u siebie ;)


Foto przed wyjściem na imprezę jest (kusicielki) a po powrocie to co ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
POPURI - kobitki więcej wyniosą z tych filmików

DORIS - wszystko dla was ! a w miarę możliwości staram się zawsze coś nagrać
a co do przysiadu, zwał jak zwał, przysiad z hantlami wariant wąski kto się tam bd nazwami przejmować
a po powrocie lepiej nie dodawać zdjęć, nie nadają się do publikacji, szczególnie na forum sportowym :%


jestem tutaj cały czas obecna, ale potrzebowałam kopa motywacyjnego by coś więcej napisać tutaj :%

w każdym razie w piątek jak pisałam wcześniej, była impreza, w sobote posiedziałam na mariackiej i też miała być impreza, ale wylądowałam o 3 nad ranem na Pogorii i w efekcie o tej godzinie siedziałam z znajomymi na molo o 5 nad ranem była wizyta w karczmie, wróciłam przed 6.. trochę snu i jazda o 12 nad wode !! także weekend na pełnych obrotach, mała ilość snu + w każdy dzień wpadło coś z %%, ale bardziej dla smaku, bo kaca w żaden dzień nie było
ogólnie matura/ prawko/ studia (a swoją drogą jestem już studentką AWF-u) uczczone. i na tą chwilę mam dosyć jakiejkolwiek imprezy i alkoholu.
wczoraj spałam 11h .. wyspałam się za wszystkie czasy w efekcie cały dzień chodziłam zamulona, coś tam poćwiczyłam na siłce i wpadło jakieś cardio, ale ciężko to wgl nazwać treningiem, brak skupienia, jakieś rozkojarzenie
dziś już ok 8h snu, niby czuję się lepiej ale przez pogodę mam jazdy :% ciśnienie dziś mam niekorzystne (105/67), odpuszczam dziś trening, bo normalnie nie mam na niego ochoty (choć kto wie, może mnie jeszcze natchnie )
jutro dzień sądu :% jadę do Łukasza, koniecznie muszę z nim porozmawiać, omówić z nim jak ja to wszystko teraz widzę i pewnie dostanę niezły ochrzan :% no ale jestem tylko człowiekiem najważniejsze, że ja się dobrze teraz czuję
podejrzewam, że po jutrzejszym treningu bd kwiczeć z bólu hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
W pierwszej kolejności GRATULUJĘ dostania się na uczelnię! Chociaż to było do przewidzenia, że się dostaniesz, także wielkiego zaskoczenia nie ma :D haha - Nie mniej jednak jeszcze raz gratuluję. Mam nadzieję, że wyboru nie będziesz żałowała
Wszyscy dzisiaj mówią o niekorzystnym ciśnieniu... No to powiem, że ja miałam dzisiaj 80/50 :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
SEVEN - dziena :*
a myślałam, że to ja mam niskie :%

ogólnie to HELP zdycham, dzisiejsza pogoda daje mi bardziej popalić niż najgorszy maraton treningowy :% macie jakieś sposoby na ten okropny ból głowy ?? pomijam leki %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Rzecz jasna również gratuluje! sam wiem jaka to jest radocha jak się dostanie na studia i prawko zda, cos piknego Cisnienie po prostu niskie ale nie jakieś tragiczne wiec luz A co do bólu głowy i domowych sensownych sposobów to poza wyjściem na balkon i przewietrzeniem się niestety nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
HEKADE - czuję się trochę spełniona, ale do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze formy
ciśnienie to dziś u mnie jest fatalne, lekkie skoki i już mam jazdy trochę przecierpię, jak na ost treningu, także już koniec marudzenia z mojej strony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium