SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131209

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8935
Zęby, zębami nawet nie zauważyłem że miałaś aparat :) ale powiem Ci odgłosy dobre można by stwierdzić że masz temperament ale co na to sąsiedzi :P
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 2000 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22680
SYLWIA - hahah ho co

DORIS - dziękuję

UNS - sąsiedzi narazie na nic się nie skarżą może dlatego, że są w porządku haha

Wczoraj wole od treningu, były w planie pośladki, ale trzeba było odpuścić jakakolwiek aktywność bo byłam jednym wielkim kwasem i dalej jestem
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1624 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16536
lauraa96

od 1:40

btw. jakos tak mi pasujecie do siebie
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 34564
Paula - Sory ale JA to PIERWSZA napisałam- nie odgapiaj :D

Laura jak dziś dzień minął?
napisał(a)
popuri Doradca
Ekspert
Szacuny 1364 Napisanych postów 27880 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 229673
jak chcesz odlecieć to trzeba być aniołkiem , a nie diabołkiem :D
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1624 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16536
Doris.K
Paula - Sory ale JA to PIERWSZA napisałam- nie odgapiaj :D

Laura jak dziś dzień minął?

sorru Doris musiałam nie zauwazyc :D

ale prawda że racja nie ? :D:D
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 5828 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 45648
Ajjj bardzo mi się podobał wasz trening. Musicie go kiedyś powtórzyć i wrzucić nam tutaj taką relację Widać, że nie pojechaliście sobie pokręcić sztangielkami Rewelacja

Ząbki ładnie się wyrównały, więc uśmiech jak najbardziej wskazany! :D
Jak to Doris napisała "całe życie z 'żelastwem'" :D haha
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 213 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4360
Te barki to ty widzę na serio ostro katujesz
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11701
no rzeczywiście pasujecie do siebie
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 2000 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22680
HELLO !

no w sumie obydwoje drzemy mordę .. na pewno na ostatnim treningu się nie skończy może UNS łączy ludzi ?

do rzeczy !!

wczoraj było wolne, musiałam wesprzeć moją przyjaciółkę, bo facet z nią zerwał. Ze mną na pewno nie jadłaby lodów przed tv, więc postanowiłyśmy jechać na imprezę. Dodatkowo chciałyśmy się napić %%, bo zdałyśmy matury, prawko, planujemy studia.. teraz jest okazja, bo ja na razie do wszystkiego podchodzę na luzie, dopiero w przyszłym tyg się zacznie tak więc wypiłam drinka z jej rodzicami i w spiżu wpadły dwa piwa z sokiem %) skromnie, ale nie mam parcia na więcej
tak się prezentowałyśmy przed wyjściem :

bardzo późno wróciłam, przed 5. byłam okropnie zmęczona.. jednak całonocne balety to jest coś
ogólnie miało być dziś wolne, ale mnie nosiło !! nie wiem skąd u mnie tyle energii ostatnio
zrobiłam NOGI z kumplem, aczkolwiek on trenował swoje a ja swoje

tak to wyglądało:

1. MC rumuński 5 x 20/20/15/15/10/10
progresja - 20/30/40/50/60kg

2. SS
A. Platz siady z hantlami 4 x 20/20/15/15 progresja - hantle - 9/12/15/18kg
B. Siad z siłką 8 kg szeroko ATG 4 x 20

3. SS
A. Siad sumo z kettlem 20 kg 4 x 20
B. Maszyna na odwodziciele z uniesionym tyłkiem 4 x 20

4. Wyprosty na maszynie 3 x 15
stały ciężar 45 kg

10 min cardio, na tyle się skusiłam

ogólnie jestem w szoku, planowałam MC skończyć na 40-50 kg a tu prosze ;o mogłabym spokojnie coś dołożyć ale uchwyt mi już puszczał, pomimo zamka. w przyszłym tyg KUPUJĘ PASKI. Platz siady z hantlami też mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły, bo kończyłam z 18kg, a w zeszłym roku więcej niż 9kg nie ruszałam tutaj również mogłabym coś dołożyć. Czwórki lekko smyrnęłam bo czułam je po nocnej imprezie

laski specjalnie dla was, filmiki z ostatnich serii

i jakaś przypinka %) (jeśli można to tak nazwać) z kumplem. Dodam, że jest 2 lata młodszy ode mnie

Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2015-07-11 18:19:25
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Proteinowa pianka truskawkowa Proteinowa pianka truskawkowa Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas