SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mi wycięcie przez pół roku nawet nie grozi ;)
Laura Mariusz dobrze gada- weź sobie jego słowa do siebie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
HELLO ! :)

Długo mnie tu nie było, ostatnio miałam ciężkie dni, nie było chęci do treningu.. no i jadłam ogromne ilości JEDZENIA. Ale w końcu się ogarnęłam :) przynajmniej teraz mam więcej motywacji do czegokolwiek.

chyba jestem sportowym świrem :)
Wczoraj i dziś wstałam o 5.30 tylko po to by machnąć trening przed szkołą i dochodzę do wniosku, że jestem porannym ptaszkiem bo o wiele lepiej trenuje mi się rano- energia na cały dzień później jest!

wczoraj był biceps + triceps w serach łączonych

dziś nogi, brzuch na koniec na dobitkę
trening przedstawiał się tak:

- 10 min rozgrzewka rowerek
- prostowanie na maszynie x4 (1 -seria rozgrzewka-20pow; 3 kolejne - 45kgx12 + 25kgx12)
- wykroki z hantlami 7kg(15 na noge) + przysiad sumo z kettlem 16kg (15pow) x3
- uginanie na maszynie x4 (20-15-15-15pow)
- przysiady na maszynie smitha x4 (15pow) (20-30-30-30kg)
- martwy ciąg z hantlami 9kg x4 (20-15-15-15pow)

- wspięcia na palce na podeście, maszyna smitha x3 (30pow) (10-20-20kg)

- przyciąganie nóg do klatki piersiowej(30pow) + brzuszki skośne z piłką 6kg(20pow) x3


teraz zeszłam lekko ciężaru, skupiam się bardziej na intensywności treningu- mniejszy ciężar, więcej powtórzeń, krótsze przerwy między seriami

Jak pisałam kilka postów wcześniej, jak narazie treningi intuicyjne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Laura czasem trzeba zluzować, pojeść sobie porządnie........ i nabrać nowej mocy

Fajnie, że się już ogarnęłaś
Jutro chyba nas obie będą boleć nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Amberowa dobrze gada - oby tylko lejce na zbyt długi czas nie puściły ;)
Pochwal się co dobrego wpadło w ostatnim czasie?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Nieźle trening o 5:30 ja zawsze o tej godzinie spałem podczas jazdy na rowerku dobrze ze sie ogarnałem po tym małym ładowaniu teraz do przodu

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
RoLi5400
Nieźle trening o 5:30 ja zawsze o tej godzinie spałem podczas jazdy na rowerku dobrze ze sie ogarnałem po tym małym ładowaniu teraz do przodu


Jeżeli chodzi o cardio na rowerku o tak wczesnej porze to Rafał coś wie na ten temat :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
Właśnie tak się zastanawiam czy przez ostatnie 4 tyg plaży nie zmobilizować się i codziennie rano aerobów koło 5 nie wstawić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Doris - spokojnie :D jak narazie do urodzin, jem w miare czysto haha %) pilnuje białka i codziennie zjem sobie cos "dobrego" wczoraj np wpadla kanapka z subwaya + lody z maka :D wczoraj tez bylam od niepamiętnych czasów na basenie i przepłynęłam 1km (hahah kiedys normą bylo 5km) + jazuzzi. Jeszcze wczoraj bylam ok 5h na zakupach w poszukiwaniu kreacjo na uro, ale niestety nic nie znalazłam :(

W srode zrobilam klatkę, przód barków + 20 min cardio

Mniej wiecej tak:
1. Wyciskanie hantli na skosie + rozpietki hantlami 3s
2. Wyciskanie na maszynie 3s
3. Butterfly 3s
4. Rozpietki w bramie wyciąg dolny + pompki 3s
5. Arnoldki hantelkami + wymach w przód 3s
6. Unoszenie sztangi do brody 3s
7. Wymach w przód z suplinacja 3s

Do urodzin sobie folguje z miska, priorytetem jest sie bardziej nie zalać %)))
A treningi robie teraz ciezkie i meega intensywne

Ja tam nigdy nie mialam problemow z wczesnym wstawaniem i ogolnie częściej pewnie teraz bd robić treningi rano :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Specjalnie dla Doris wstawiam zdj szamki :














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
widze chomik come back ? :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium