SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOROCZNY KONKURS FITMAXA - WYGRAJ TEST!!

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ehhh

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2010-01-27 17:03:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8130
szkoda bo taka pucha by sie przydala przy braku dochodow no ale coz jakos dam rade i gratuluje wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
szajbus, fobos nie łamcie się, n pewno i wam sie uda jeszcze nie raz

pitbull mysle, ze komentrz o ilosci zdjec był całkowicie niepotrzebny nie od tego zalezały wyniki, a od osobistego, oryginalnego sposobu, opracowania i włożonej pracy

gratuluję wszystkim, adzikowi, wszystkim wyróżnionym, jak i tym, których wyróżnić się nie udało,z a włożoną pracę i zaangażowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13714
Paweł nie łamie się... he he Pitbull od którego lutego zaczynasz, może wspólna rywalizacja 45 dniowa???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9595
Szczerze mowiac wynik mnie totalnie zaskoczyl, nie przypuszczalem ze spacer moze wygrac, ale tak czy siak gratulacje no i powodzenia w tescie dla obydwu
ps. biorąc pod uwage moje szczegolne wyroznienie i oferte ulozenia zayebistego wierszyku pochwalnego dla Fitmax team moge liczyc na wieksza puche BCAA ? (240T)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 804
tez jestem zaskoczony adzik pozazdrościć ale wydaje mi sie że masz małe szanse tak jak powiedział szajbus tobie raczej masy nie brakuje;p oczywiście nie chce cię obrażać:D

Zmieniony przez - tecusss w dniu 2010-01-27 19:39:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7711
OOO już są wyniki! Dziękuje bardzo za wyroznienie i gratuluje wszystkim!

krzywo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Mam małe pytanie, jest napisane w opisie produktu "Sposób użycia: Stosować 1 raz dziennie, 1 porcje (3 tabletki – 3000mg BCAA i 1500mg EAA) przed treningiem." Czyli co? W dni nietreningowe w ogóle się nie bierze? Sorry za offtop

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
kazdy i ja i adzik bedziemy miec takie same szanse


zobaczycie, damy z siebie wszystko, walka bedzie zacięta


wszyscy wyróżnieni i nasz zwycięzca, dane prosze wysyłać na prv



E: ja stosuję 5tab przed i 5tab bezpośrednio po treningu, zależy ile ważysz


Najczęściej tylko w treningowe (siłowy/aerobowy)przed i po treningu po 5tab BCAA(+ po 20min białko), albo - wersja ekonomiczniejsza, pomijając BCAA(porcja potreningowa) tylko białeczko 30-50g



Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2010-01-27 20:09:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13714
ale Tobie czy Dorocie wysyłać dane, bo wysłałem Dorocie???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WITAM W NOWYM ROKU

Następny temat

PYTANIA DOTYCZĄCE KONKURSÓW!

WHEY premium