SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚCI - NOWE SPRZĘTY HOME I HEAVY - NOWE SIŁKI - str 84

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101782

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
R_93, Luk_aszz, ausa: Chłopaki stojaki HS4 i HS9 nowe z regulacją są już w cyku produkcyjnym ruszamy z ofertą i aukcjami w pierwszym tygodniu września 2010 więc jeśli możecie poczekać jeszcze te parę dni to złowicie nowe modele Ja postaram się działać w tym temacie jak najszybciej.

dawidm: Bardzo dobre pytanie w tym momencie nie ma takiego projektu poręczy HEAVY w planie, ale jeśli zainteresowanie by wzrosło to na pewno w najbliższych miesiącach będzie w sprzedaży. Jeśli chodzi o poręcz dla Ciebie moglibyśmy pomyśleć o modyfikacji modelu profesjonalnego pod Twoje potrzeby, tutaj musielibyśmy sobie ustalić szczegóły na priv :) Więc jak coś pisz śmiało co byłoby Ci potrzebne.


Będziemy w kontakcie Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Kelton_PM w dniu 2010-08-25 09:33:47

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
Sa juz jakies moze zdjęcia nowej suwnicy smitha z wersji heavy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5149
A wiadomo jak z ceną nowych stojaków ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
Patrycjo, poszło PM, czekam z niecierpliwością ;)

szkoda, że właśnie kupiłem stojaki HS9 i właśnie brak regulacji trochę mi doskwiera nie dałoby rady dorobić regulacji do moich aktualnych?

Zmieniony przez - dawidm w dniu 2010-08-25 16:06:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2657


Jeszcze was pomecze... myslycie o pwrowadzeniu profili eliptycznych ... moze seria R - Line podobna jaka ma Hes.... Fajnie by bylo zobaczyc taki wyciag w waszej ofercie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2657
Planujecie wprowadzic wieze przykladowo cztery stonowsika czyli wyciag gorny wyciag dolny triceps...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2657


Pomyslcie o czym takim dwa w jednym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
kefo1000 mam pytanie do ciebie odnosnie suwnicy smitha czy prety po ktorych jezdzi sztanga sa z pelnego preta czy to tylko rurka i czy zachowuja stabilnosc pionowa nie bujaja sie na boki i przod tyl sa stabilne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2657
pelen pret. Wazy 140 kg jest stabilna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
Witam Was odpiszę do Was jutro z samego rana i udzielę szczegółowych odpowiedzi :) Dziś miałam dzień pełen obowiązków.

Pozdrawiam.

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Recenzja zestawu HERMOD II i wyciągu OTUS

Następny temat

recenzja bramy do sufitu z wyciągów Heavy Otus II

WHEY premium