SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ - MASZYNA BUTTERFLY PMS11 Z LINII KELTON HOTEL&SPA

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2789

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Kolejna z najnowszych maszyn z linii Kelton HOTEL&SPA - maszyna na klatkę butterfly PMS11.

Ta maszyna wyposażona jest w innowacyjną i jedyną na rynku tapicerkę profilowaną w trzech płaszczyznach według systemu Kelton Performence. Zaprojektowaliśmy ją we współpracy z AWF w Krakowie.W opisie znajdziecie porady od AWF Kraków.

Zapraszamy na aukcje -> http://www.allegro.pl/search.php?us_id=14358340&string=PMS11&fb=1













Czekamy na Wasze opinie. Wkrótce poznacie nasze kolejne nowości nie tylko z linii Kelton HOTEL&SPA.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 706 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5484
Ładny sprzęt :) Tak z ciekawości, te ramiona są łożyskowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Kuukii: Jasne, w tej maszynie ramiona zamontowane są na łożyskach. Dzięki nim ruch jest płynny :) Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania pisz śmiało. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dołożył bym wypychanie na klatkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
dawalt: W nowej linii Kelton HOTEL&SPA każda maszyna jest jednostanowiskowa, zrobimy maszynę tak jak piszesz do wyciskania na klatkę jako osobne stanowisko. Jakbyś miał jeszcze jakieś propozycję podziel się. Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Świetna sprawa, ładnie się prezentuje i jest bardzo porządna. Gdy bym nie miał atlasu to bym ją z pewnością zakupił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Konstrukcja wydaje sie być bardzo ciekawa.Szkoda ze nie moge obejrzec na żywo.Mam tylko jedno pytanie które mnie nurtuje- czy w tym modelu ( i innych z lini HOTEL) również są plastikowe kółka (tak mi sie wydaje na fotkach)??Bo jeżeli cały sprzęt jest takiej jakości jak sprawia wrażenie na zdjeciach to chyba troche dziwne rozwiązanie..Tym bardziej że maszyna jest BARDZO droga 5700zł - droższa niż jej odpowiednik w bardzo renomowanej i solidnej firmie HES a całość skrzywdzono plastikiem..Rozumiem że firma tą linia wkracza w najwyższą półke jakościową i dlatego nie rozumiem jak ktoś mógł ocenić że plastik jest lepszy niż metal..Widziałem te kółka na żywo i nie zrobiły na mnie dobrego wrażenia (chyba ze te sa inne)

Jeżeli to sprzęt który ma być używany kilkadziesiąt razy dziennie 7 dni w tygodniu to pokażcie mi tego inżyniera który mi wytłumaczy że wynalazł PLASTIK wytrzymalszy od STALI bo chyba powinien dostać nobla...

A tak poza tym po opisie i zdjeciach bardzo ciekawie się prezentuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4747
szkoda ze nei ma dolengo chwytu do rozpietek jak poprzednik :) ale prezentuje sie spoko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1046 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3627
Dzięki za opinie

Ignatus: 4 lata temu wykonaliśmy szereg testów między innymi również kółek plastikowych oraz stalowych, skupiliśmy się głównie na ich wytrzymałości. Biorąc pod uwagę 3 główne czynniki mające największe znaczenie z perspektywy użytkownika:

- wytrzymałość kółka
- wytrzymałość linki otulinowanej PCV oraz bez otuliny
- oraz jak głośno pracuje sprzęt

Doszliśmy do następujących wniosków:

- kółko stalowe, linka 4mm z otuliną PCV; bardzo szybko PCV schodzi z linki a następnie w wyniku tarcia metal o metal, linka szybko pęka, kolejny minus to głośna praca;
- kółko stalowe linka 4mm bez otuliny PCV; duże tarcia metal o metal, linka szybko pęka oraz głośno pracuje;
- kółko plastikowe linka 4mm z otuliną PCV; najbardziej optymalne rozwiązanie, otulina PCV nie schodzi z linki, linka i kółko pracuje bardzo cicho;

Wbrew pozorom rozwiązanie z kółkiem plastikowym wymagało od nas zainwestowania środków w bardzo kosztowne rozwiązanie, zastosowaliśmy specjalną technologię - formę wtryskową. Dzięki niej dostajesz na kółka 10 lat gwarancji.

Magdalena Halik - Specjalista ds. sprzedaży
609-490-896
GG 3515016
[email protected]
------------------------------
http://www.sfd.pl/Obsługa_Kelton_Pani_Magdalena_Halik-t591476.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Nie wnikam w technologię:] Patrze na to jako prosty użytkownik - który widział w akcji wasze kółka a od wielu,wielu lat trenuje na siłowni gdzie są metalowe..
1.Nie ma plastiku wytrzymalszego od stali
2.Wcale tak cicho to nie pracuje (chyba ze nówka nie używana- sprawdzalem to na waszej bramie i modlitewniku ze stosem-4 miesiecznych - obie maszyny byly zaskakująco glosne)
3.Osobiście teraz trenuje na siłowni gdzie jest sprzęt OLYMP i tam kółka sa metalowe i linka bez otuliny- i jakimś cudem wogóle ich pracy nie słychać..
Widze ze postawiliscie na komfort i ciszę-tylko w tym wypadku nie do końca sie powiodło wg.tego co widzialem...
Dodam jeszcze solidny argument dla lini Hotel (gdzie maszyny sa bardzo drogie)
-beznadziejnie wyglada wielka stalowa konstrukcja z czerwonymi,plastikowymi kółkami - nieprofesjonalnie.W domu ok , ale w profesjonalnym klubie ja tego osobiscie nie widze..Zanim nie zobaczyłem waszego sprzetu to nie miałem pojecia ze kolka sa z plastiku i pierwsze co mi sie rzuciło w oczy gdy stanełem przed Bramą to własnie kółka i tekst "co to ma być??"
Nie moge zarzucić temu produktowi nic negatywnego ale jeżeli chodzi o plastikowe kółka jestem zdecydowanie na NIE..Od wielu lat na rynku maszyny z najwyzszej półki mają metalowe kółka wiec tego zabiegu z naciąganymi argumentami nie rozumiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1046 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3627
Ignatus: mam dla Ciebie propozycję a propos Twojego pytania dot. kółek metalowych na razie w kwesti rozważań ją pozostawiam

Magdalena Halik - Specjalista ds. sprzedaży
609-490-896
GG 3515016
[email protected]
------------------------------
http://www.sfd.pl/Obsługa_Kelton_Pani_Magdalena_Halik-t591476.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[FAQ] VIDEO ANALIZA ĆWICZEŃ

Następny temat

Fotorelacja + recenzja zmodyfikowanego zestawu Hermod III

WHEY premium