SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ VITALMAX N.O. HARD PUMP ! - Opinie

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377


Przedstawiamy nowy produkt z Vitalmaxa , który na pewno szybko okaże się hitem - patrząc na skład i cenę

Osobiście zamierzam go przetestować jesienią , ponieważ po okresie urlopowym potrzebuje krótkiego czasu na powrót do formy

Jeżeli TY już testowałeś Hard Pump z Vitalmaxa - podziel się swoją opinią!

Sprawdź produkt i skład .

300g - 69zł - http://sklep.atleta.pl/vitalmax-n-o-hard-pump-300g.html 
600g - 119zł - http://sklep.atleta.pl/vitalmax-n-o-hard-pump-600g.html


Najnowszej generacji formuła przedtreningowa (Pre Workout)


- bez dodatku cukrów i żadnych węglowodanów
- zawiera wyłącznie substancje aktywne, bez tanich wypełniaczy
- w składzie znajdują się tylko sprawdzone substancje w odpowiednich, synergistycznie działających dawkach.
- zawiera: bcaa, aakg, agmatynę, beta alaninę, jabłczan cytruliny, taurynę, l-glutaminę, tyrozynę, l-argnininę, kofeinę, magnez, witaminę B6
- nie zawiera kreatyny – idealna do stosowania przez cały rok
- surowce najwyższej jakości z najlepszych laboratoriów

SKŁAD
Wartość energetyczna: w porcji 20 g: 15 kJ / 3 kcal
Białko <0,5 g
Węglowodany 0,27 g
Tłuszcz <0,5 g


beta-alanina 3,3 g
alfa-ketoglutaran l-argininy (AAKG) 2,4 g
jabłczan cytruliny 2,2 g
tauryna 2 g
l-glutamina 1,5 g
tyrozyna 1,5 g
BCAA (2:1:1) 1,5 g
arginina 1,4 g
siarczan agmatyny 0,4 g
kofeina 200 mg
magnez 78,3 mg (21%)*
witamina B6 0,2 mg (14 %)*
*RDA


Jak można zauważyć skład prezentuje się naprawdę fajnie.
Brak cukrów, brak kreatyny - którą , jak ktoś planuje cykl kreatynowy - zawsze można do porcji Hard Pumpa dorzucić.
Bardzo duża porcja 'pomperów' tlenku azotu, w tym agmatyna oraz arginina, aakg i jabłczan cytruliny = będzie rozrywało mięśnie na treningu
Solidna porcja kofeiny z tyrozyną (+tauryna) spowodują na pewno świetne pobudzenie i zwiększoną koncentrację treningową.
Duża dawka beta alaniny oraz dodatek magnezu i vit b6
Jako uzupełnienie kompletnego produktu , mamy w porcji jeszcze 3g antykatabolików: 1,5g bcaa i 1,5g glutaminy

Wg mnie składowo prezentuje się świetnie. Stosunek ceny do ilości też jest bardzo dobry, większość osób na pewno będzie zadowolona z dawki około 10g na porcję , bo w takiej porcji mamy tez bardzo fajne dawki poszczególnych substancji, z czasem zapewne jak organizm się przyzwyczai trzeba będzie brać 20g.
Sam zacznę kilka pierwszych treningów na 10g, potem przez 15g dojdę do 20g . Podzielę się opinią w tym temacie jak tylko zacznę stosować ten produkt


Na koniec września mamy w planach ruszyć z jakimś testem naszych nowości produktowych - których jest cała gama . WIęcej informacji w dziale Atleta i dziale Suplementacja - nasze testy niebawem



Zmieniony przez - Banan w dniu 2014-08-21 16:43:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Zakończyłem cyklona z udziałem tego preparatu.

solidny skład i solidne dawki
co prawda pierwsze dawki z taką ilością BA nie były łatwe
pompa i mobilizacja konkretna
mogę polecić z czystym sumieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
bardzo solidny skład, możesz wysłać 1szt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Dziś Ci wyślemy, podziel się opinią jak przetestujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Po dwóch tygodniach stosowania jestem zadowolony, nieżle pobudza,daje pompe i wyraźnie zwiększa wytrzymałość na treningu,jest to pewnie zasluga sporej dawki beta-alaniny i czuć to mrowienie po spożyciu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skład wygląda obiecująco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
Na jakiś teścik albo próbki chętnie bym się pisał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
bardzo ciekawy produkt , myślę że jakość surowców będzie na duży plus jak to w przypadku firmy VITALMAX ( nigdy się nie zawiodłem) , jeżeli będzie możliwość przetestowania tego suplementu byłbym chętny , produkt może się okazać strzałem w dziesiątkę cena jakość :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Banan
Dziś Ci wyślemy, podziel się opinią jak przetestujesz




hah
skoro świt kurier zawitał

dziś przed treningiem zakąszę z kolegami a wieczorem z Faftagiem i dam znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Jak na 20g. porcję to średniak składowy i do tego cena. Można spokojnie kupić podobnego składem za pół tej ceny. Po 10g. porcji raczej szału bym się nie spodziewał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Pokaż mi produkty o lepszym składzie , z takimi dawkami substancji czynnych u nas na rynku.

Pokaż tym bardziej te 'podobne składem za pół ceny' , jestem bardzo ciekaw które to niby pozycje wkleisz .

pleciesz głupoty , bez żadnego poparcia faktami więc oczekuję odpowiedzi ,zobaczymy co wykombinujesz ,poczekam aż się skompromitujesz do końca

Zmieniony przez - Banan w dniu 2014-08-21 16:04:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Banan
Pokaż mi produkty o lepszym składzie , z takimi dawkami substancji czynnych u nas na rynku.

Pokaż tym bardziej te 'podobne składem za pół ceny' , jestem bardzo ciekaw które to niby pozycje wkleisz .

pleciesz głupoty , bez żadnego poparcia faktami więc oczekuję odpowiedzi ,zobaczymy co wykombinujesz ,poczekam aż się skompromitujesz do końca

Zmieniony przez - Banan w dniu 2014-08-21 16:04:47

Ostrovit Pump
Za 39,99 zł mamy 30 treningów (10g porcja)
Skład 20g: (6g Beta Alaniny, 6g AAKG, 3g Cytruliny, 400mg kofeiny)
Czyli powinno pobudzić, zwiększyć wytrzymałość i pompować.

2 porcje powinny zrobić konkretną robotę i mielibyśmy wtedy za 39 zł 15 treningów. Wychodzi strasznie ekonomicznie.

Ale Hard Pump ma agmatynę i troszkę więcej tyrozyny. Też wygląda ciekawie


Zmieniony przez - Skeba w dniu 2014-08-21 16:22:47

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2014-08-21 16:23:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko

Następny temat

Mr.Big Protein Cookie - Nowe smaki!

WHEY premium