SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NN feat. IHS czyli jak ze świniaka zrobić kociaka DT

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ja w swoją czasem ledwo mieszczę a w taką jak Ty to ja nie wiem co bym zrobił. Chyba z reklamówkami bym popylał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
aa ten myczek mam w szufladce tylko skojarzyc nie mogłem
Dla tych którzy moga pozwolić sobie na węgle proponuje małą rewolucje w ryżu:
parabolic gotujemy na sypko i dodajemy właśnie tego pieprzu- u mnie na uczelni zrobił on furore a pewna koleżanka specjalnie siadała obok na wykładach jak wiedziała ze mam szame ze sobą Do tej pory jak o tym pomysle to mi ślinka cieknie
A torba jest fajna, pojemna jezeli mam byc tylko na trening. Sprawdza się też dobrze w pracy- pozostałe dwie które wygodniejsze były wzięli i ukradli Jedyny minus to to że jak mam zajęcia, wf, i zaraz po trening to lipa straszna jest bo musze jeszcze coś dodatkowego brać. Cóż wszystkiego mieć nie można

Zrobiłem wedle zalecen rwanie ręcznikiem...na poczatku postrzelało w barkach, teraz jest znośnie i boleśnie, aczkolwiek przyjemnie

Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2013-03-04 22:27:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Interwały zrobione co bym nie zapomniał 12 obwodow 20/40sek- meliska i witaminka C wypite więc pora zabrać się za zaległości i naukę





mam niesamowitą chętkę na takie kawałeczki soczyste podczas treningów, trzeba będzie w międzyczasie przeszukać stare płytki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318


Dzień 50



Trening i męka w szkole, męka po szkole i jutro tez męka... byle do czwartku
Trening zrobiony, gastronomiczna finezja wraca tyle dobrego, załatwiłem sobie zaliczenie gratisem pytając sie o wcześniejszy termin, wiec zamiast zaliczac za dwa tygodnie mieśniowkę zaliczam w przyszłym tygodniu i za dwa tygodnie



Interwały:

Rozgrzewka- trucht, wieloskoki, skipy.

20sek biegu/40sek truchtu- 12 serii

Przy 6 serii miałem ochote puścić pawia ale jak szybko sie to pojawiło tak szybko znikło Zrobilem dwanaście serii i jestem zadowolony z siebie )



Rano Garlicin 1kaps, 2g o3
Na noc 2g o3 11 ziarenek jałowca, 1kaps magnezu
Po tren. 3g wit. C



I 200g wątróbki wieprzowej, 30g migdałów

Interwały

II 200g wątróbki wieprzowej
III 100g mixu piers z kury i wieprzowina, 4 jaja
IV 100g sera białego półtłustego
V 250g Szynki wieprzowej

NAPARY

Rano kawa z kakaem
W trakcie dnia zielona herbata, napar trawienny
Po tren. melisa,cynamon
Na sen melisa

Dzisiaj nie miałem weny na fotki, ale obiecuje że jutro to nadrobie
Zresztą wpadłem na genialny pomysł kulinarny który zamierzam zrealizować w niedługim czasie także mam nadzieje, że bedzie to smaczne
A tymczasem zabieram sie za robote

Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2013-03-05 19:26:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Z czystej ciekawości, napary pijesz żeby poprawić metabolizm?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
też, kawa z kakaem na pobudzenie rano, kawa z imbirem i pieprzem na pobudzenie i zwiększenie potliwośći. Napary z melisą na wyciszenie organizmu, zaś zielona herbatka, napary trawienne czy mieta bardziej na poprawe trawienia, oczyszczenie organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318


Dzień 51

Kochałem moja prace w dzień, a teraz kocham mojego dostawce neta który chodzi tak szybko jak ja biegam- czyli nijak
Praca, wf, praca, trening i nauka tak wygląda dzisiejszy moj dzien. Na szczęście niedługo weekend a wcześniej wyplata



B10

1 Wyciskanie od czubka głowy 40/50/60/70kg
2 Podciąganie do brody dolna część ruchu25/30/35/40kg
3 DL60/70/80/90kg
4 WL40/50/60/70kg
5 Ściąganie drążka wyc. górnego 2/3/4/5szt
6 Francuskie wyciskanie leżąc15/20/25/30kg
7 Prostowanie nóg2/3/4/5szt
8 Wspięcia na palce 100/120/140/160kg
9 Zwijanie przedramion nachwytem10/15/15/15kg
10 Spiecia brzucha
11 Rozciąganie

Uwielbiam dni z tym planem, napawają mnie optymizmem i wiara we własne siły
We wszystkich ćwiczeniach w ostatniej serii było 7 powtorzeń- w niektórych nawet z zapasem lekkim



Rano1 kaps Garlicin, 2g o3
Po treningu 20g Glutaminy, 3g wit. C
Na noc 10szt jałowca, 2g o3, 1 kaps magnezu



I 200g szynki wieprzowej, 40g migdałow
II 250g łopatki wieprzowej
III 150g szynki wieprzowej

TRENING

IV 250g łopatki wieprzowej
V 250g mixu wieprzowego

NAPARY

Rano łyżeczka kawy z łyżeczka kakao
W trakcie dnia zielona herbata, mieszanki trawienne
Przed treningiem łyżeczka kawy z 1/4 łyżeczki pieprzu i imbiru
Po treningu melisa z 1/4 łyżeczki cynamonu
Na sen melisa

IGM masz soga za podsunięcie dodania pieprzu cayenne do przed treningowego wywaru, od dawna tak sie nie spociłem a skupienie niesamowite
Jak zaraz zauwazycie miałem chwilke żeby pogotowac troszkę, wiec coś w rodzaju pulpecika mi miało wyjść, przyznam nawet ze na ciepło bardzo smaczne






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Ryby więcej jedz urozmaicaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
I widzisz dużą różnice po tych naparach, czy raczej mówisz że to efekt bardziej placebo.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Mogę potwierdzić skuteczność ziół. Do tej pory piłem codziennie koper włoski, pokrzywę, melisę, zieloną. Tak się stało, że wszystkie zioła mi się skończyły. Problemy z gazami i lekkim nadymaniem brzucha powróciły Kupiłem co prawda mieszankę ziół z biedry ale problem zniknął.

Zmieniony przez - IGM w dniu 2013-03-06 21:14:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpadka dopingowa Justyny Kowalczyk?

Następny temat

NABÓR DO TESTU 50/50 KOBIETY IRON HORSE SERIES

WHEY premium