SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NIEŚMIERTELNY ******BICEPS******

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4645
Jego układ ćwiczeń na bicepsy jest następujący:

Lp. Ćwiczenie Serie Powtórzenia
1 Uginanie rąk ze sztangą 5 - 8 12
2 Uginanie rąk ze sztangielkami na skosie 5 - 8 8 - 12
3 Uginanie ręki w podporze 5 10
4 Naprzemianstronne uginanie rąk ze sztangielkami stojąc 5 10

5 technicznych reguł Arnolda na bicepsy

Urozmaicenie - stosuj wymiennie sztangę, sztangielki i wyciągi

Izolowanie - kiedy ćwiczysz bicepsy, nie pomagaj sobie barkami, dołem grzbietu lub innymi grupami mięśni i nie kołysz ciężarem

Pełny zakres ruchu - ruch ciężaru powinien być kontrolowany i jednocześnie całkowity, chyba że ćwiczysz wyjątkowo intensywnie

Znajdź właściwy tor - w każdym ruchu staraj się zlokalizować jego naturalna linię motoryczną

Całkowita koncentracja - nie pozwalaj swojemu umysłowi "wędrować" podczas treningu, skup się tylko na wykonywanym ruchu i tym, co czujesz w mięśniach

Uwagi Arnolda

podczas treningu bicepsów wyobrażam sobie, że moje ramiona puchną i wypełniają całą przestrzeń. Gdy wyobrazisz sobie bicepsy jak góry, gdzie nie ma żadnych ograniczeń wzrostu, masz szansę przejść poza normalne psychiczne bariery, które podświadomie stawiają granicę w rozwoju bicepsów
naucz się wykonywać supinację, która polega na obracaniu dłoni na zewnątrz przy wykonywaniu uginań ze sztangielkami. W szczytowym punkcie ruchu twoje bicepsy powinny być całkowicie napięte, a dłonie możliwie maksymalnie skręcone na zewnątrz. Tylko dzięki supinacji możesz rozwinąć ogromne bicepsy
oszukane uginania rąk ze sztangą są najlepsze na zwiększenie ich masy. Ćwiczenie rozpoczynam w pozycji, w której trzymam sztangę na szerokość barków i opieram ją o uda. lekkim zamachem tułowia wprawiam sztangę w ruch i w ten sposób, jeśli jestem skoncentrowany, mogę przejść przez każdy martwy punkt ruchu. W szczytowym punkcie ruchu osiągam pełne napięcie bicepsów. Następnie powoli rozpoczynam opuszczanie sztangi do pozycji wyjściowej. Pale dłoni są skierowane do góry, więc korzystam z supinacji, która powoduje uwypuklenie zewnętrznych głów bicepsów podczas ich pełnego napięcia oraz powoduje zwiększenie grubości w środkowych partiach bicepsów.




Z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6048
Przemo przerwy można robić od 60-90 sek, i raz w tygodniu. (Tylko przypominam że to jest trenig dla ludzi z pewnym stażem)

Pozdrawia Kynek

Pozdrawia Kynek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
ciekawe wskazówki, napewno skorzystam
SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Taki plan nie jest dla normalnych ludzi . kiedys byl na forum blan bombardowania i byl on naprawde wykanczajacy , ale w porownaniu do tego to bylo nic .
Moim zdaniem 20 serii na bica to o polowe za duzo , a jesli juz koniecznie ktos chce zrobic cos podobnego polecam bombardowanie ale tylko dla naprawde zaawansowanych i po dobrym wprowadzeniu .

Nie ma Ale.....

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6048
Te treningi i porady z www.paker.kulturystyka.pl umieszczaliśmy na forum

Pozdrawia Kynek

Pozdrawia Kynek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5693
Całkowita koncentracja - nie pozwalaj swojemu umysłowi "wędrować" podczas treningu, skup się tylko na wykonywanym ruchu i tym, co czujesz w mięśniach

hehehe jak tu się skoncentrować jak dookoła ciebie kumple opowiadają rurzne historje nie z tego świata i człowieka źeja zalewa

ego sum via et veritas, et vita


ps:przepraszam za błędy jakie popełniłem w tej odpowiedzi

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
to tez juz bylo
nie powielaj czegos co juz jest na forum lepiej poczytaj poprzegladaj troche


*chill out with me*
in drumm&base way
:] ]l[ .k/ll/m. ]l[ :]

"Niestety, niektórych spraw nie da się rozwiązać na rozkaz. Może dlatego głupcy wymyślili sobie bogów: żeby mieć kogoś, czyje rozkazy na pewno zostaną wykonane..."

kazali mi napisac ze jestem doradcą w dziale trening...
no to napisałem:
jestem doradcą w dziale trening, czaisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kynek d****u nie czytałeś regulaminu sfd tam wyraznie pisze ze nie wolno robić reklam stron internetowych a ty matole NIE DOŚĆ ZE CHLOPAK SZUKAŁ MĘCZYŁ SIĘ TO TY JESZCZE TO OLEWASZ DAWIDDDD NIE PRZEJMUJ SIE SOG SOG SOG ................
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5598
Patriot masz moze linka do tego artykolu gdzie bylo otym bombardowaniu bo czytalem to kiedys ale nie pamietam juz tego dokladnie a chetnie bym rzucil na to okiem

Pozdrawiam

OSCAR

"Tak to bywa: jednemu serce pęka, drugiemu prezerwatywa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6048
ty mann d**** to możesz mówi na swoją ma**

Pozdrawia Kynek

Pozdrawia Kynek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6048
i nie olewam to co napisał ale podaję stronę że jak kogoś by interesowało to też sa porady na inne partie mieśni, ale ty jeteś za gł*** na to.

Pozdrawia Kynek

Pozdrawia Kynek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6048
Oscar tu masz link do bombardowania https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=33383 ale nie wiem czy to ten sam co mysli o nim Patriot.

Pozdrawia Kynek

Pozdrawia Kynek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

.:::CODZIENNIE INNA PARTIA:::.

Następny temat

Super silna Klatka & Ramiona w/g Szaman`a

WHEY premium