SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NBE+ Mono + ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122
Witam mam maly problem i bede wdzieczny za pomoc:) mam 28 l i okolo 4 lat treningow za soba ostatnio mialem 2 lata przerwy (narodziny corki) remonty itd przybralem przez ten czas sporo na wadze z 96kg na 113kg nie pale fajek i chyba syndrom tatusia :) chce spalic zbedne kilogramy lecz trudno u mnie z utrzymaniem diety tz regularnosc posilkow itd (praca w sysytemie 3 zmianowym) od 4 miesiecy trenuje ponownie zakupilem sobie juz NITROBolon E mono z vitalmaxa (zielone) + witaminy z olimpa co byscie polecili jeszce do uzupelnienia diety i tego zestawu i jak to wsztsko dawkowac? planowany czas cyklu to okolo 6 tyg trenuje 3 razt w tyg. ps. bralem juz kiedys starszego nitro (2cykle samo nitro)pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
Kup cos do uzupelnienia diety skoro nie mozesz jej przestrzegac,czyli bialko,carbo i gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402356
biorąc pod uwagę ,że przybrał 17kg nie ćwicząc ,(więc to na pewno nie mieśnie) to gainer lub carbo to bardzo trafna podpowiedź!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
Ale diete musi uzupelniac,ma nic nie jesc? z tego miesni nie zrobi,a carbo po treningu sie przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402356
to trzeba dietę tak ułożyć,zeby węgli nie trzeba było uzupełniac ,poza tym trzeba je oganiczyć a mając tyle do zrzucenia trzeba wszelkie cukry proste wyeliminowac z diety, a jeść te złozone

Zmieniony przez - wincol w dniu 2011-01-06 13:50:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
ale on nie ma diety i to jest ten problem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402356
jeżeli dieta tego wymaga, to dokup biako do uzupełnienia,
pracując na trzy zmiany też można utrzymać dietę, potrzeba trochę zaangazowania i dobrych checi, dieta to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
Kupujesz pudelka plastikowe i pakujesz w nie makaron,ryz i kuraka;p na zimno tez smakuje:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402356
no i trzeba było tak od razu pisać dieta przede wszystkim, ale to juz w odpowiednim dziale Ci doradza jezeli sam nie wiesz jak sobie z nią poradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
A co do twoich supli: dt: porcja nitro przed treningiem,po treningu mono,dnt 5g mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122
tz to nie jest tak ze nie mam diety nie jest to moze jakas wyrafinowana dieta ale staram sie jesc zdrowo soje ryby makarony ryz warzywa tyle ze nei jem tak zawsze i regularnie i fakt te przybrane kg to nie miesnie z atamtej kadencji wygladalem znacznie lepiej fakt ze mam tez 196cm wzrostu wiec nie widac tego az tak bardo ale zle sie czuje wazac tyle moze poiwecie jakich pokarmow bialek wegli sie wystrzegac i moze jakis konkterny suplement do tego co mam?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplement przedtreningowy

Następny temat

Hemorush

WHEY premium