SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

NBA z mojego punktu widzenia

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132782

...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez greku_806 z działu Sporty Zespołowe. Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 24456 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75172
Temat dotyczy tylko i wyłącznie NBA. Będę tu próbował rozkminiać najbliższe mecze NBA
Wszystkich posiadających jakieś newsy ze światka NBA zapraszam do umieszczania tutaj informacji

Charlotte vs Philadelphia - faworytem meczu jest Philadelphia, ale gra drugi mecz dzień po dniu, może być zmęczona i w końcowych fragmentach dzisiejszego spotkania może zabraknąć im kondycji. Mój typ: Charlotte

Orlando vs Milwaukee - Orlando jeśli chce liczyć się w lidze musi wygrywać takie mecze. Mój typ: Orlando

Miami vs Houston - Houston wygrało ostatnie dwa mecze, które grało na wyjazdach z trudnymi rywalami i jest w formie, Miami ma Wade'a, ale chyba sam nie poprowadzi swojego teamu do zwycięstwa w tym meczu. Mój typ: Houston

Memphis vs San Antonio - ciężki mecz do przewidzenia, San Antonio gra w kratkę, forma faluje, Memphis potrafi zatrzymać znacznie lepsze od siebie teamy na własnym boisku, ale San Antonio to marka. Mój typ: San Antonio

Utah vs Chicago - Chicago potrafi grać na wyjazdach, czego nie można powiedzieć o Utah. Jednak na własnym parkiecie Utah gra swoją koszykówkę i jest ciężkie do pokonania. Mój typ: Utah

Portland vs Sacramento - Portland ciągle pracuje na swoją markę, w tym sezonie mają się czym pochwalić. Sacramento gra kolejny mecz dzień po dniu, może zabraknąć kondycji, do tego grając na wyjeździe. Mój typ: Portland

LA Clippers vs New Orleans - LA Clippers to słaba drużyna, ale potrafi sprawiać niespodzianki, a nawet sensacje. Jednak jeśli New Orleans chce liczyć się w lidze musi wygrywać ze słabeuszami. Mój typ: New Orleans

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2008-11-25 00:33:09

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21884
Interesuje się dosyć mocno NBA jak i kibicuje gorąco mojej drużynie Cleveland Cavs (oby misia zdobyli )
Co do ww meczów:
Orlando Magic - Milwaukee Bucks 108 : 101
Charlotte Bobcats - Philadelphia 76ers 93 : 84
Miami Heat - Houston Rockets 98 : 107
Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs 81 : 94
Utah Jazz - Chicago Bulls 100 : 101
Portland Blazers - Sacramento Kings 91 : 90
LA Clippers - NO Hornets 87 : 99

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21884
MECZE NA DZISIAJ:

Washington Wizards vs. GS Warriors - tu bym się zastanawiał bo obie druzyny grają kiepsko ale patrząc na potencjał zawodników obu ekip to WW powinno wygrać.

NY Nicks vs
. Cleveland CAvaliers - tu z dwóch przyczyn maja wygrac Cavs: w tym sezonie graja duzo lepiej, maja James i są moja ulubioną drużyną

OC Thunder vs. Phoenix Suns - Wygrają Słońca, ponieważ Thunder są słabą drużyną nie ma co ukrywać i im nie idzie także pewne zwycięstwo.

Dallas Maverics vs. Indiana Pacers - i Mavs i Pacers grają w kratkę potrafią wygrać z bardzo dobrymi (np Pacers z Bostonem ;d)
jak i udupić z cienkimi. Także to bym się zastanawiał ale postawiłbym chyba na Mavs.

Los Angeles Lakers vs. New Jersey Nets - tutaj prawie na pewno zwycięstwo LAL chociaz ich za bardzo nie lobię chociaż grają bdb, ale z tej dwójki wolałbym żeby wygrali NJN gra tam przecież Carter ;d. Jednak pewny typ na LAL w przeciwnym razie bardzo duża niespodzianka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 24456 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75172
Washington vs Golden State - mecz ligowych średniaków, ciężko przewidzieć kto wygra, może nawet zakończyć się dogrywką przy tak wyrównanym poziomie obu zespołów. Jednak co gospodarz, to gospodarz. Mój typ: Washington

New York vs Cleveland - gospodarze potrafią sprawić niespodziankę na własnym parkiecie, jednak Cleveland to firma, która nie powinna przegrać z takim rywalem, jeśli ma aspiracje na mistrza. Mój typ: Cleveland

Oklahoma City vs Phoenix - spotkanie Dawida z Goliatem. Nie przewiduję, by Dawid znów pokonał Goliata. Drużyna Phoenix po prostu musi wygrywać takie mecze. Mój typ: Phoenix

Dallas vs Indiana - obie drużyny grały ze sobą przed sezonem, wówczas górą była Indiana. W ostatnich meczach widzimy wzrost formy Dallas, a Indiana gra w kratkę, dobre mecze z potentatami przeplata porażkami ze słabeuszami. Mój typ: Dallas

LA Lakers vs New Jersey - nie ma co się rozpisywać, drużyna z Los Angeles powinna wygrać w cuglach ten mecz. Mój typ: LA Lakers

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Washington - Golden St. 124:100
New York - Cleveland 101:119
Oklahoma C. - Phoenix 98:99
Dallas - Indiana 109:106
La Lakers - New Jersey 120:93

Wszystkie typy trafione
Szkoda tylko, że nie byłem u buków

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dziwnym trafem ja też nie Zawsze jak sobie my śle co bym obstawiał to trafiam a jak pójde to zawsze jakieś parówy musza uwalić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8317
Pippo 1 prośba :) jezeli mozesz to podawaj obok druzyny kursy ale najlepiej jakiegos naziemnego buka ( sts, toto-mix ) bo wiesz czasem brakuje jakiegos kursiku a widze u Ciebie mozna cos podpatrzec nawet z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
1026 Atlanta - Milwuakuee 1.30 13 3.60 mój typ Atl
1027 BOS - GSW 1.15 16.00 5.20 Bos
1028 CLE - OKC 1.08 18.00 7.20 Cle
1029 DET - NYK 1.20 15.00 4.50 Det
1030 HOU - IND 1.22 15.00 4.20 Hou
1031 LAC - DEN 2.50 13.00 1.55 Den
1032 MIN - PHX 2.60 13.00 1.50 Phx
1033 PHI - ORL 1.75 12.50 2.10 Phi
1034 POR - MIA 1.35 13.00 3.20 Por
1035 SAC - NIN 1.75 12.50 2.05 Njn
1036 SAS - CHI 1.40 13.30 3.00 Sas
1037 TOR - CHA 1.25 15.00 3.80 Tor
1038 UTAH - MEM 1.30 13.00 3.60 Utah

Zmieniony przez - THE1ROCK w dniu 2008-11-26 19:25:48

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Atlanta vs Milwaukee - Atlanta po fantastycznym starcie sezonu, zaczyna grać w kratkę, natomiast Milwaukee to typowy średniak NBA. Wg mnie może być ciężki bój, jednak gospodarz to gospodarz. Mój typ: Atlanta (kurs 1.35)

Cleveland vs Oklahoma City - Cleveland udowadnia z meczu na mecz, iż w tym sezonie poważnie myśli o tytule, natomiast Oklahoma zmieniła trenera i wczoraj z Phoenix była bliska sprawienia wielkiej sensacji. Jednak dziś przyjdzie im grać na wyjeździe i po zaciętym boju dzień wcześniej. Mój typ: Cleveland (kurs 1.10)

Toronto vs Charlotte - spodziewam się tu zaciętego meczu pomiędzy dwoma średniakami NBA. Charlotte po zwycięstwie w swojej hali nad "76" będzie chciało podtrzymać zwycięską serię. Jednak Toronto będzie chciało zmazać plamę na honorze po dwóch z rzędu porażakach u siebie. Być może do trzech razy sztuka? Mój typ: Toronto (kurs 1.30)

Boston vs Golden State - wszystko przemawia za Bostonem. Własny parkiet, kibice, mieli dwa dni odpoczynku podczas gdy Golden State 24h temu grało mecz z Washington, nie przewiduje sensacji w tym spotkaniu. Mój typ: Boston (kurs 1.15)

Philadelphia vs Orlando - Philadelphia u siebie jest groźna, ale Orlando musi wygrywać ze średniakami ligi jeśli marzy o włączeniu się do walki o tytuł. Mój typ: Orlando (kurs 2.00)

Detroit vs New York - Detroit po sensacyjnej porażce u siebie z Minnesotą aż 26 pkt będzie chciało zmazać plamę na honorze. Rywal nie za mocny, dodatkowo zmęczony ponieważ grał niecałe 24h temu mecz z Cleveland. Aczkolwiek trzeba uważać na Detroit, być może klęksa z Minnesotą to nie był wypadek przy pracy? Mój typ: Detroit (kurs 1.20)

Minnesota vs Phoenix - Minnesota po sensacyjnej victorii nad Detroit będzie zmagała się dziś z kolejnym kandydatem do tytułu. Wypoczęci, podbudowani ostatnim sukcesem podejmą u siebie graczy Phoenix, którzy musieli sporo się napracować by odnieść zwycięstwo nad Oklahomą dzień wcześniej. Faworytem jest Phoenix, lecz ja poszukam kolejnej sensacji. Mój typ: Minnesota (kurs 3.00)

Houston vs Indiana - wypoczęci i w formie gracze Houston podejmą u siebie zmęczonych graczy Indiany, która po zaciętym boju przegrała dzień wcześniej z drużyną Dallas. Być może w końcowych fragmentach meczu zabraknie gościom kondycji, co może być decydujące dla wyniku meczu. Mój typ: Houston (kurs 1.25)

San Antonio vs Chicago - pojedynek z serii klasyków ligi, oba zespoły w formie i podbudowane ostatnimi zwycięstwami. Mecz na pewno będzie pasjonujący i ciężko mi wskazać kto wygra, jednak na kogoś trzeba postawić. Mój typ: San Antonio (kurs 1.45)

Utah vs Memphis - po ostatniej porażce u siebie z Chicago, gracze z Utah będą chcieli udowodnić że to był tylko wypadek przy pracy. Drużyna Utah gra znacznie lepiej u siebie, niż na wyjazdach, więc musi szukać punktów na własnym parkiecie grając z przeciwnikami o co najmniej klasę gorszymi. Mój typ: Utah (kurs 1.30)

Portland vs Miami - kolejny wyrównany mecz, ciężko przewidzieć kto wygra. Za Portland przemawiają ostatnie wyniki i zwycięstwa nad Miami przed sezonem oraz w lidze na ich parkiecie. Mój typ: Portland (kurs 1.45)

Sacramento vs New Jersey - gracze Sacramento po dniu odpoczynku wracają do rywalizacji, natomiast V.Carter i spółka przyjeżdżają do Sacramento po dotkliwej porażce z Lakersami. Ciężko przewidzieć kto wygra ten mecz, jednak Sacramento będzie chciało odczarować swój parkiet, który nie jest w tym sezonie dla nich szczęśliwy. Dodatkowo przemawia za nimi fakt, że nigdy jeszcze nie doznali smaku porażki z New Jersej we własnej hali. Mój typ: Sacramento (kurs 1.85)

LA Clippers vs Denver - tu może być tylko jeden faworyt, a mianowicie jest nim drużyna Denver. Jednak LA Clippers słynie z tego, że na własnym parkiecie potrafią pokazać kto tu rządzi. Jednak Denver jest w gazie i muszą z takimi rywalami wygrywać. Mój typ: Denver (kurs 1.55)

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2008-11-27 00:52:48

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ja właśnie oglądam Cleveland vs Oklahoma i jestem zadowolony
Cavs Wygrali 117:92

Gdybym obstawił to dwa mecze by nie weszły Orlando wygrało z 76`s a Indiana z Houston

Zmieniony przez - THE1ROCK w dniu 2008-11-27 08:17:07

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8317
Atlanta vs Milwaukee - 1
Cleveland vs Oklahoma City - 1
Toronto vs Charlotte - 1
Boston vs Golden State - 1
Philadelphia vs Orlando - 2