SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NBA

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 91473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
Szkoda, że tej dyspozycji nie mieli dzisiaj przeciwko Miami z takim osłabienie (bez LeBrona, Wade'a i Chalmersa).
Spurs grali taką kaszane, że nie mogłem na to patrzeć, kontry 2 na 1 kończyły się prostymi stratami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Myślałem, że po zbiórce Allena to on dokończy akcje i rzuci za 3y, Bosh tego dokonał .

Widzieliście kontuzje w NCAA?




tragedy

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Każdy to chyba widział już. Miami grając rezerwami wygrało ze Spurs, więc pewnie będą mieli najlepszy bilans po regularnym sezonie i będą najlepsza drużyną w lidze, mając dzięki temu przewagę własnego parkietu przez całe PO.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456


Zmieniony przez - kp11 w dniu 2013-04-03 09:59:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482




Wywieszenie koszulki Shaqa pod kopułę Staples Center.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3152
Steph Curry pobił rekord NBA w ilości trafionych "trójek" w sezonie - 272 celne. Poprzedni rekordzista, Ray Allen miał 269 w sezonie 2005-06.
Jeśli tylko kostka wytrzyma - będzie ze Stefana kawaaaaał grajka.

Ojciec miał świetną łapę, a wszystko wskazuje że i młodszy brat Seth wyląduje w NBA.

Co ciekawe - dwójka strzelców z GSW - Curry i Klay Thompson pobili tez rekord w ilości trójek trafionych przez duet zawodników z jednej drużyny w sezonie. Trafili łącznie 474 bijac poprzedni rekord NBA 435 celnych - Dennis Scott i Nick Anderson

Zmieniony przez - omen46 w dniu 2013-04-18 15:33:11

flag nor fail

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
Steph już jest przekozak
Ja nie mogę wyjść z podziwu z jaką on łatwością ładuje trójki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Tylko ja uważam, że Spoelstra bardziej zasługuje po tym sezonie regularnym na COY, niż Karl?

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Jak tam Play Offy się podobają ? Ja mam załamke już 3-0... Czekam na przełom w C's.

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
W obliczu kontuzji Westbrooka, OKC już nie są wg mnie faworytem do wygrania Zachodu. W przypadku awansu GSW do drugiej rundy PO, to widzę Spurs jako faworyta do wygrania Zachodu.
Jeśli chodzi o Wschód, to póki co Miami robi sieczkę z Bucks i NYK niszczą weteranów z Bostonu. Indiana prowadzi 2:0 w serii, ale na parkiecie Hawks nie wygrali od iluś tam lat i właśnie dostają baty 24pkt po dwóch kwartach. Bulls dzisiaj być może zrobili milowy krok do awansu do drugiej rundy, a Nets to mega frajerzy - mieli wygrany mecz i przegrali go, a być może tym meczem przegrali też serię, ciężko będzie im wrócić do gry ze stanu 1:3.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sekcja młodzieżowa w siatkówce mężczyzn (Wrocław!)

Następny temat

MaxF1.com - pierwszy manager F1 z opcją grania

WHEY premium