SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NBA

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 91474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Kiedyś w podstawówce i gimnazjum ze względu na swoje gabaryty grałem na pozycji 4 lub 5 w reprezentacjach szkolnych, ale potem już nic. Obecnie tylko amatorsko raz na jakiś czas z Ziomkami

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
To gicio zawsze coś pozostanie dobrze że się ze sportem nie rozstałeś Żyje na podobnej zasadzie co Ty, tyle że b dużo czasu poświęcam na indywidualne treningi... zawsze na konkursach się wystąpi, w klubie byłem chodziłem (teraz boks), obecnie nie ma jak 6x w tyg nie dla mnie niestety :( (nie chodzi o mnie ale rodzina itd...) wtedy zaniedbał bym szkołę a tego byśmy nie chcieli, mimo iż tak korki są i miewam problemy nadal Ale jest dobrze są konkretni ludzie można poszaleć wyżaliłem się modowi



Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-01-27 21:24:41

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-01-27 21:25:40

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
http://www.sbnation.com/nba/2012/1/31/2761217/the-tragedy-of-allen-iverson

Jakby ktoś chciał poczytać o Iversonie, a właściwie o Jego upadku...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Świetnie dzięki Pippo sog duchowy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Oglądałem kilka poprzednich dunk contestów ale w tym roku to wybitny dramat, chyba pomysły sie już naprawde wyczerpały. 2-3 fajne dunki, ten alley na dwie piłki lub 360 z odbiciem o tablice a reszta słabiutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Tak to jest, jak bierze się do takiego konkursu zawodników klasy C...

Zachód wygrał ze Wschodem 152:149 Durant MVP a Kobe jest pierwszy na liście ilości zdobytych punktów w meczach gwiazd przypłacił to złamanym nosem przez Wade'a

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2012-02-27 13:37:47

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515





Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-04-24 16:33:15

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
^ sok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
Wie ktoś może na jakiej zasadzie działa wykupienie meczów na NBA.TV ???

C+ jak zwykle w playoffach leci w chvja i trzeba sobie samemu radzić.
W NBA.TV można pojedyncze mecze wykupić po 3-4$ ale trzeba zapłacić przez PayPal a ja nie mam i zastanawiam się czy jak mi znajomy zapłaci to czy dam rade to u siebie oglądnąć, w sensie czy to wykupuje się jakiś kod który mi poda po zapłacie czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Nie lepiej korzystać z darmowych linków na necie?

http://www.firstrowsports.eu/sport/basketball.html?game=basketball

http://www.lshunter.tv/basketball-live-streaming-video.html


Co do NBA, mistrzowie dzisiejszej nocy zostali odesłani na ryby przez OKC, porażka 0:4 i udany rewanż Duranta i spółki za porażkę w ubiegłorocznych posezonowych rozgrywkach.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sekcja młodzieżowa w siatkówce mężczyzn (Wrocław!)

Następny temat

MaxF1.com - pierwszy manager F1 z opcją grania

WHEY premium