SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305028

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Nie wiem czy to przez zdjęcie, ale definicja pleców wydaje się wyraźnie poprawiona. Tył barków też kosmos !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Na razie woda jeszcze może być bo przyprawy i sól idą do bólu,ale faktycznie jest duża poprawa od PP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Tomku porównywając to zdjęcie do ostatniego to jest duża zmiana dużo lepiej to wygląda myślę że na koniec będzie dużo dużo lepiej niż na PP pzdr w przygotowaniach do MŚ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1413
Czesc Papaj mam pytanko?

Jakie czwiczenia wykonujesz na barki,ile seri i zakres powtorzen?
Jaki reżim stosujesz jak budujesz barki.koncentryczno-eks? i czy w kazdym czwiczeniu ten sam reżim czy zmieniasz na inny np.koncentryczny?

I jeszcze jedno pytanie do ciebie,mam problem z bicepsem i tricepsem jakie czwiczenia polecasz na te partie i w jakim zakresie powtorzen,ogólnie łapa mi cieżko idzie chyba taki mam gen albo coś zle robie?

Czy lepiej połączyc te partie razem na treningu,albo osobno?

Jaka twoim zdaniem jest najlepsza czestotliwość treningow?

za odpowiedz z gory dziekuje

pozdrawiam

Daniel

FORMA ŻYLETA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
od 1,5 roku trenuje tylko w reżimie koncentrycznym.Ćwiczenia na barki standard wyciskania hantli,wznosy bokiem,przodem i opadzie.Zakres powtórzeń 10-15.Jak masz problem z ramionami to staraj sie wykonywać ciężkie ćwiczenia wielostawowe.Być może to sprawa genetyki wtedy będzie na prawdę ciężko.Mam nadzieję że dieta na tip-top?Możesz śmiało połaczyć ramiona na jednej sesji treningowej.Wszystkie partie ciała trenuj raz w tygodniu,wystarczy w zupełności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1413
Papaj czemu taka zmiana na rezim koncentryczny,oglądałem filmiki na MD i tam w wiekszosci trenowałes w rezimie koncentryczno-eks?tylko ze to było dawno.

Czyżby lepiej miesien reagował na rezim koncentryczny?

Daniel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1413
Papaj czemu taka zmiana na rezim koncentryczny,oglądałem filmiki na MD i tam w wiekszosci trenowałes w rezimie koncentryczno-eks?tylko ze to było dawno.

Czyżby lepiej miesien reagował na rezim koncentryczny?

Daniel
za odpowiedz dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium