SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305036

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Nie wiem kto Ci takich głupot nagadał,że trening każdej grupy raz w tygodniu jest zły,ale nie ma ta osoba racji.Treningi każdej grupy mięśniowej 2 razy w tygodniu zostawiłbym bardziej zaawansowanym to raz,a dwa nawet nie każdy zaawansowany kulturysta trenuje 2 razy w tygodniu tą samą partię ciała.Ja na pewno tak nigdy nie robiłem i nie będę raczej robił.Jeżeli chodzi o ilość powtórzeń to uważam,że 6 powtórzeń przy redukcji to jakieś nieporozumienie.Zakres ten powinien być raczej 12-16.Aeroby jeżeli dopiero zaczynasz to na początek 30min.wystarczy,ale docelowo musi to być 45-60.Jeżeli kręcisz 2 razy dziennie to 2x30 min.będzie ok.Wznosy przodem możesz śmiało jeszcze zrobić.I pamiętaj żeby dorzucić więcej serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8243
Bardzo mi pomogłeś!! A co sądzisz o P&P np. takim :

Push
wyciskanie sztangi płasko 4x12-6
wyciskanie skos góra 3x10-6
wyciskanie sztangi na barki 3x10-6
unoszenie bokiem 3x10
francuz leżac 4x10-6

Pull
przysiad 3x12-8
prostowanie na maszynie 4x15-10
martwy na prostych 3x12-10
podciąganie na drążku 4x
wiosłowanie sztangą 3x10-6
uginanie ze sztangą 4x12-6


Push/Pull/Push Pull/Push/Pull
Pn/Śr/Pią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8243
Lepiej tamtym splitem czy takim P&P?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Nie trenowałem nigdy systemem P&P i powiem Ci że na moim poziomie treningów nie sądzę aby on się sprawdzał.Dlatego nie mam zdania na ten temat.Wolę tradycyjny split.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Super forma Papaj ,plecy gigantyczne gratuluje!!!!

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690








Zdjęcia z ostatniego treningu bicepsów i tricepsów.




Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2011-08-16 14:56:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Pierwsze zdjęcie mnie zabiło "PAPAJ" hehe

A co do formy to z dnia na dzień się wszystko wyostrza , efekty widać gołym okiem.Przedramiona przeogromne na ostatniej fotce

Zmieniony przez - Przesta w dniu 2011-08-16 15:09:23

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Koszulka zarabista Papajowa dla Papaja hehe ,ramiona gigantyczne no i ogromne barki fajne zdjęcia

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Noo Tomku forma KOZAK pozazdroscic :) oczywiscie gratuluje super formy i coz powodzenia w dazeniu do kolejnego tytulu;)

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
a tak na marginesie,to ile tam jest w tym przedramieniu???mierzyłeś może??forma super!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium