SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Phil Heath 7x Mr. Olympia

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 752972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
winiary moze w klasyku koksow jest mniej ale na diuretykach to oni nie oszczędzają itp:) co ma czasem jeszcze gorsze skutki zdrowotne :)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Pewnie, że na polskim podwórku powinno się startować z myślą o tym by wystąpić w jak najlepszej formie, a nie celując w miejsca (swoją drogą najbardziej mnie wkur**a to, że nawet jak bym pokazał najlepszą formę startową na scenie, to nie wygram bo nikt nie znany nie może być przed zawodnikami, którzy są znani i już startowali - to jest chore, i najbardziej wk*****jące w kulturystyce!)

Ale, jakbym miał startować na czysto, wyjść w mojej najlepszej formie, to przy rywalach na koksie wypadnę żałośnie, tylko się ośmieszę. Przypomnij sobie Winiary, pewnie nie raz widziałeś zdjęcia kolesi stojących na scenie, a pośród nich jeden, czy dwóch prezentowało "śmieszny" poziom. To byli właśnie "naturale" wśród bobmiarzy :P
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5957
Wszystko zależy od tego, kto jakie założy sobie cele. Jeżeli ktoś ma zamiar startowac na zawodach, to bez dopingu trudno mu będzie osiągnąć sukces. Mi wystarczy tylko dobra sylwetka. Przy pierwszej wizycie na siłowni ważyłem 60kg przy 185cm, teraz ważę 95kg i walczę o każdy następny kg mięśni. Jest ciężko, ale mam satysfakcje z tego, że wyglądam lepiej niż niejeden osiedlowy, zalany koks.

Foto z przed 5-6 miesięcy, waga gdzieś 93-94. Sorry za jakoś, cosik tam widać, a kilka lat temu to były same kości i skóra.
http://imageshack.us/photo/my-images/33/54770842.jpg/ 
...
Napisał(a)
Usunięty przez Possible za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 386 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18333
Od wklejania swoich zdjęć są inne tematy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5957
Alistair
Od wklejania swoich zdjęć są inne tematy :)

Przecież to jest Phil przed cyklem na odżywkach muscletecha. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
winiary piszesz totalne bajeczki. Bez koksów możesz zrobić masę, wycisnąć 180-200 kg ale zrobić super rzeźbę i nie nałapać kontuzji to tylko z dopingiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie probowalem, ale jesli znam kilka "prosow" i rozmawialem z nimi czasami, z czescia rozmawiam nadal co startuja i wiedza o co biega, to wole oprzec opinie na nic niz Tobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
BRAK HORMONÓW = BRAK KULTURYSTY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
w klasyku coś tam można jeszcze podziałać, dla samego siebie, na szczeblu krajowym. mój dobry kumpel-natural w 2007 roku zajął 3. miejsce na MP (potem przeskoczył na 2, bo zwycięzcę zdyskwalifikowano) a inny znajomy w debiutach 2010 był trzeci. to z pierwszej ręki. tak więc pudło w Polsce w klasycznej z pewnością jest do zdobycia przez naturali (lub było te parę lat temu). ale wagowa już bez szans.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamy nowego moderatora w dziale :D

Następny temat

Nowe zasady kwalifikacji na Mr. Olympia

WHEY premium