logo
zamknij zamknij

MotoGP - sezon 2017

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1213

0 5 0
napisał(a)
Pippo Moderator
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 70 Napisanych postów 24015 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 72067
Vale trzeci w qualu, to tak jakby prawie wygrał ten qual. Oby w wyścigu ogarnął podium

Power wears out those who do not have it. Inne dyscypliny & Hazard

napisał(a)
wikt Moderator
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 52 Napisanych postów 33875 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 427746
Marquez potwierdził, że Austin to jego królestwo, a Vinales, że jednak nie jest nie omylny.

Liderem klasyfikacji Rossi, który dostal bzdurna karę od sędziów. Mam nadzieję, że wyciągną wnioski sędziowie i przy następnej takiej okazji będą nakazywac oddanie pozycji, a nie kary czasowe.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

napisał(a)
Pippo Moderator
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 70 Napisanych postów 24015 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 72067
0,3 sekundy

Powinno być oddanie pozycji

Vinales rozczarował mnie, liczyłem na więcej od niego. Grunt, że Rossi dojechał, no i znowu fenomenalny Zarco!
Będzie kotem w MotoGP

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2017-04-24 19:43:49

napisał(a)
wikt Moderator
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 52 Napisanych postów 33875 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 427746
Vale póki co bez zwycięstwa, ale z trzema podiami i prowadzi w generalce. Super wynik zwłaszcza jak się słyszało o jakich problemach mówił w kontekście opon. Oby tak dalej, równa jazda i kończenie wyścigów może dać znakomity rezultat

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

napisał(a)
Pippo Moderator
Specjalista
Mam przeczucie jednak, że Hiszpanie ograją Vale w generalce
Ale i tak mega szacun, że mając tyle lat rywalizuje jak równy z równymi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost- w jaki sposób można urosnąć ?

Następny temat

Jaki rower dartmoor? w cenie (1800-2500)zł