SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Mostek z CP :D:D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1467

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5655
Czy jak chcem miedzy cyklami zrec cp to musze robic jakis odstep od zakonczenia cyklu i przed rozpoczeciem kolejnego nim zaczne/skoncze zrec cp ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 3951 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62148
nie

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

napisał(a)
Początkujący
dzieki
napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3983 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25216
mostek z cp

kretka to raczej standard między cyklami
napisał(a)
Początkujący
no wiem ze standart :D kretke kiedys bralem ale NIC na mnie nie podzialala wiec niedlugo sproboje CP . . . zobaczymy co z tego bedzie ;]]
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 8068 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39197
zależy czego się spodziewasz

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

napisał(a)
Początkujący
tego czego sie po tym oczekuje po cyklu - mniejszych spadkow
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 8068 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39197
to tylko jedna cegiełka w tym , aczkolwiek dośc ważna, myslę że mono lepiej by tu zadziałało

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 604 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2468
bierz po cyklu monohydrat. powinien ograniczyc spadki...
napisał(a)
Początkujący
ale bralem kiedys mono + dextroze i NIC mi nie dalo. Nawet 1 kg mi nie skoczyl . . . jakos to na mnie nie dziala . . .
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 604 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2468
hehe to gdzies musial byc blad..... w diecie? w treningu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Text po angielsku. Co wy na to?

Następny temat

na początek

Kawa czy kofeina. Jak stosować kofeinę by poprawić wyniki sportowe? Kawa czy kofeina. Jak stosować kofeinę by poprawić wyniki sportowe? Czy od ćwiczeń maleją piersi? Siłownia a utrata biustu Czy od ćwiczeń maleją piersi? Siłownia a utrata biustu Heba Ali: Ta dziewczyna ma powera! Heba Ali: Ta dziewczyna ma powera! Ciasto owsiane z lodami proteinowymi Ciasto owsiane z lodami proteinowymi Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Co należy jeść, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka jelita grubego? Co należy jeść, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka jelita grubego? 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour