SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mostek, kiedy HCG?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4889

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

90

Wzrost

177

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

113

Obwód uda

Obwód talii

92

Staż na siłowni

2 Lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

185B, 340 W, 110TŁ, 3200KCAL

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 ( METANABOL 5 TYGODNI, TEST ENAN 16TYGODNI)

Opisz swój plan treningowy

SPLIT 4X W TYG

Cel cyklu

CZYSTA MASA MIEŚNIOWA I SIŁA

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

OK 16%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

ZDROWY

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

KLATKA 120, MARTWY NIE ROBILEM NA MAX, PRZYSIAD W SERIACH 95KG X 8POWTÓRZEN
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1897
Witam panowie, jestem nowy wiec mam nadzieje, ze dobrze wszystko wpisałem, jestem dzis po ostatnim strzale test enan (IONS) wbiłem 40ml, i do tego wzialem na początku 100 tab Metanabolu, nie chce odbloku lecz zrobić mostek i pozniej dać enan i coś ewentualnie dorzucić do niego, znajomy z siłowni mi rozpisał coś takiego, wiec prosze o ocene jesli cos zle to poprawcie zebym nie zrobił nic niepotrzebnego.
Badania Testosteronu robione przed cyklem, rozpiska kolegi.
dzisiaj strzał - jutro na badania test estrogen prolka / po 4 dniach od ostatniego strzalu co 5/6dni strzał 1000IU Hcg, po 5 strzałach HCG zrobić badania, 3 dni po ostatnim wbiciu Hcg, i wtedy wchodzisz na kolejny cykl. estro Arimidexem zbijasz zaleznie od badan po cyklu ile estro wybite.

Coś takiego moze byc czy inaczej byście to ułożyli? Z góry dziękuje Wam za każdą rade pomoc czy zmiane w rozpisce:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
czellista
a no do momentu zorientowania sie ze przeciez autor wstawil foto sylwetki. cos chyba daleko myslami dzisiaj jestem
a no chyba ze xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3762 Napisanych postów 18415 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205359
Jak dokladnei wygladal cykl dawki w mg, czestotliwosc iniekcji, czy lecialo podczas cyklu HCG?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1897
A i podczas mostka mowi zeby dzien przed strzałem HCG dawac 125mg enana tygodniowo przez te 4/5tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1897
Nie, kolega wychodzi z załozenia ze podczas cyklu nie ma sensu bić HCG i robić w konia organizm, dawki były po 250mg/ml i zastrzyk przez miesiac co 5dni, pozniej co 3dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
dla mnie mostek to 2500ui hcg e3d i tak moge leciec z 8 tyg na lajcie. a te 2500 jednostek co 3 dni akurat trzymaja mi testa w 80% normy.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Darcio2541
Nie, kolega wychodzi z załozenia ze podczas cyklu nie ma sensu bić HCG i robić w konia organizm, dawki były po 250mg/ml i zastrzyk przez miesiac co 5dni, pozniej co 3dni



Kolega lepiej nich zmieni swoje teorie bo możesz mieć potem problem z odnalezieniem swoich jajek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1897
no mozliwe, mi akurat sie lekko zmniejszyły tylko, więc tak jak rozpisał by było dobrze czy inaczej byście polecili?
bo mowił ze mozna po 500IU co 3dni ale twierdzi ze lepiej dac co 5/6dni 1000IU ze lepiej odczuje i lepiej zadziała, ale wole Was spytac niz cos odwalic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
flex1976
Darcio2541
Nie, kolega wychodzi z załozenia ze podczas cyklu nie ma sensu bić HCG i robić w konia organizm, dawki były po 250mg/ml i zastrzyk przez miesiac co 5dni, pozniej co 3dni



Kolega lepiej nich zmieni swoje teorie bo możesz mieć potem problem z odnalezieniem swoich jajek


moj ziomek uparcie twierdzi ze nic mu nie zmalalo, a bije juz 3 rok testa bez przerwy i hcg na oczy nie widzial musi miec duza wyobraznie

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Darcio2541
no mozliwe, mi akurat sie lekko zmniejszyły tylko, więc tak jak rozpisał by było dobrze czy inaczej byście polecili?
bo mowił ze mozna po 500IU co 3dni ale twierdzi ze lepiej dac co 5/6dni 1000IU ze lepiej odczuje i lepiej zadziała, ale wole Was spytac niz cos odwalic


kazdy ma swoj schemat podawania hcg.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Wizualnie nie musza się zmniejszyć , jednak ich funkcjonalność zapewne już prawie zanikła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1897
Albo wali jakiś trefny towar albo coś ze wzrokiem nie do konca :D w porownaniu przed cyklem a teraz to jądra lekko zmalały, ale to tez na oko nie zobaczy sie tak jak napisał FLEX miedzy funkcjami a wygladem na oko. a jeszcze mam pytanie, na drugi cykl polecił mi test+master albo test+npp albo test+turanabol, warto któreś z tych ?
bo myślałem o cyklu chociaz 5/6miesięcy i boldenonie ale z tego co wiem mocno estro zbija w dół i trzeba z badaniami uwazac itd miec wiedze o tym a nie chce sie na siłe pakowac w cos o czym jeszcze nie wiem tyle co Wy, wiec wole cos innego spróbowac do testa a bold zostawic na pozniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak "dziś" brać clenbuterol ?

WHEY premium