SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Most, mostek, a może wiadukt lub kładka?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54979
Paatik
Marta - juz od rana załatwiona?:)
Mam wrażenie ze z samego rana mój kręgosłup by nie chciał się wyginać...



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2020-10-21 07:43:47



Tak bo wyjątkowo na rano do pracy więc wiem że po już mi się nie będzie chcialo:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627399
Wczoraj bawiłam się trochę z Kino i jeden jej komentarz mocno mnie zdziwił - poszukałam dzisiaj w necie i wyszło,ze nie kłamała:)

Podczas wielbłąda, a także podczas wyjścia do mostka z podłogi czy przede wszystkim podczas schodzenia do mostka ze stania - napinałam tyłek. I niby ok, ale mam chyba przyzwyczajenie od sztangi- ze jak napinam doopsko to od razu rotuję uda do zewnątrz. A tu zonk - Pani Kino każe napinać do wewnątrz, jakbyśmy ciągle kostkę do jogi trzymały pomiędzy udami. W ten sposób znacznie mniejsze napięcia powstają w odcinku lędźwiowym, który wyginamy. Szczególnie to ważne u osób, które tak jak ja póki co cały mostek robią z lędźwi, a nie z lędźwi i klatki.
Być może to odkrywcze tylko dla mnie - ale dzielę się, może ktoś skorzysta:) Jakoś intuicyjnie napinałam dokładnie odwrotnie...





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja tylko melduję z wczoraj 3/14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5/14

Jakieś choróbsko mnie bierze, więc nie poszaleję z ćwiczeniami, ale zrobiłam sobie to rozciąganie z klockiem pod krzyżem i faaaajne, ale też wyszły straszne braki w rozciągnięciu.
Dla odmiany tym razem faktycznie zrobiłam dwa razy mostek, ale nie widzę za bardzo postępów. Nogi bardziej wyprostowane, ale to jest kwestia przesunięcia ich odrobinę dalej. Widzę tylko tyle, że w czarnych legginsach wyglądam szczuplej lol

Na zdjęciu porównanie. Różowe legginsy to starsze zdjęcie.





Zmieniony przez - Kry-cha w dniu 2020-10-21 20:26:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54979
Tło pozostaje bez zmian :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
A mnie aż wszystko boli jak patrzę na te wygięcia

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54979
Ale ogólnie.mi się wydaje że jest jednak na górnym zdjęciu bardziej do góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Tak, też widziałam. I głowa bardziej podwinięta, także jest super progress

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marta894
Tło pozostaje bez zmian :p


Dobrze, że legginsy zmieniłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627399
Krycha - mi się tez wydaje, ze mostek ładniejszy... Zwróć uwagę w niektórych filmikach, ze dłonie na podłodze mają być pod barkami, pod pachą w dół:) U mnie przez blokadę w jednym barku to chyba nie ma szansy, ale myślę że Ty spokojnie mozesz dążyć w tym kierunku.
Też tego klocka dzisiaj robiłam, i drugi raz robiony jest jeszcze fajniejszy...

Paatik 5/14 - powtórka z wczorajszej Kino, bardziej świadoma, więc czasami fajniejsze rozciągnięcie. A i taki film o wit. B12 leciał w tle - na tyle mnie zainteresował, ze nie czułam jak czas mijał i gdyby nie chłopaczyska tłukące naczynia w kuchni leciałabym dalej...


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa nadzieja - dziennik ciążowy

Następny temat

Redukcja kobieta 27 lat

WHEY premium