Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 6534 razy
  • Autor

Morfologia- muszę przyjść na czczo:-((((.

• lukas222
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 9 lat
    • LPA: 8908

Wysłano 14 czerwca 2005 11:35

zgłoś naruszenie

Od jakiegoś czasu fatalnie śpię. Lekarz kazał mi zrobić morfologię. Badanie krwi mam w godzinach 7:30-8:30 i muszę przyjść na czczo. Niestety w związku z problemem mego snu czsami już o 2:00 się budzę i nie umiem zasnąć. Czyli już o 1:00 nie mogę nic jeść, a śniadanie mogę zjeść dopiero o 9:00, czyli jest to 8 godzin silnego katabolizmu, a jestem na masie. Jak bardzo wpłynie to na moje mięśnie?
  • Wysłano 14 czerwca 2005 12:06

zgłoś naruszenie
    Polecamy zaufać naszym specjalistom, dobierając plan treningowy, plan odżywiania czy suplementację, potrzebujesz indywidualnego podejścia. Poproś o przygotowanie planu dla Ciebie http://potreningu.pl/plany. Profesjonalny, kompletny plan: diety + treningi + suplementacja, już od 149 69
  • miloszmk
    • Na forum: 10 lat
    • LPA: 21699
    • Status:Znawca

Wysłano 14 czerwca 2005 12:06

zgłoś naruszenie
    to jak ty ta mase robisz bez regeneracji skoro nie mozesz spac? ja na morfologie tez musze czesto chodzic na czczo i mi to nie przeszkadza w robieniu masy. tylko ze ja normalnie spie. zreszta podczas snu tez zachodza procesy kataboliczne ale jednak sen to sen. spadek moze byc u ciebie ale niech sie wypowie ktos bardziej obeznany ode mnie.
    na Twoim miejscu bardziej bym sie przejmowal tym ze nie mozesz spac bo to w kazdej diecie czyni spustoszenie dla organizmu.
    Student Turystyki i Rekreacji
  • arrian
    • Na forum: 10 lat
    • LPA: 16369

Wysłano 14 czerwca 2005 13:07

zgłoś naruszenie
    weś niepopadaj w taka paranoje myslisz że cos sie strasznego stanie jak raz niezjesz nic przez te 8 godzin .Pewnie nieraz jeszce tak bedzie ale większej różnicy w masie to ci pewnie niezrobi.Diete masz przez cały czas ,mase budujesz latami to co to by było jak bys mógł to stracieć przez jeden błąd .
  • zakrześ
    • Na forum: 11 lat
    • LPA: 43217
    • Status:Ekspert

Wysłano 14 czerwca 2005 13:10

zgłoś naruszenie
    nieraz trzeba darować !!!
    może masz czegoś niedobór i dlatego kłopoty
    jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj [http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak]
  • Sachem
    • Trenuje: dłuugo
    • LPA: 29034

Wysłano 14 czerwca 2005 13:21

zgłoś naruszenie
    a coz to za katabolizm te 8 godzin?? bez przesady!
    [http://www.smoczyjezdzcy.pl] - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!
  • lukas222

Wysłano 14 czerwca 2005 13:22

zgłoś naruszenie
    A jak zjem np. o 2:00 godzinie a na badania pójdę na 7:30 to to będzie na czczo?
  • Sachem
    • Trenuje: dłuugo
    • LPA: 29034

Wysłano 14 czerwca 2005 13:23

zgłoś naruszenie
    a po co jesc o 2 godzinie?
    [http://www.smoczyjezdzcy.pl] - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!
  • lukas222

Wysłano 14 czerwca 2005 13:30

zgłoś naruszenie
    Bo wtedy katabolizm będzie trwał krócej, zresztą i tak już wtedy będę na nogach. A katabolizm będzie trwał dłużej niż 8 godzin, bo ostatni posiłek jem o 20:00. Więc mogę zjeść ten posiłek o 2:00? Czy wtedy też będę na badaniach na czczo?
    Ćwiczę na masę, stosuję dietę, więc chcę coś z tego mieć, a nie że przez takie coś moge mieć np. tydzień w plecy, dlatego pytam. Jutro oprócz badań mam też trening.
  • soze86
    • Trenuje: co
    • LPA: 9759

Wysłano 14 czerwca 2005 13:47

zgłoś naruszenie
    Twierdzisz że przez to że nie zjesz nic przez 8 h to będziesz miał tydzień w plecy. Patrze wiec że ty ostry zawodnik jesteś. Oprócz morfologii polecałbym badania psychiatryczne . Proponuję post podwiesić.

EDIT: oprócz tego nie pisz tyle na forum bo ruszając palcami spalasz cenne kalorie, najlepiej połóż się na podłodze i niech karetka cię zawiezie na te badania bo co będziesz tam szedł, spadnie Ci tyle mięcha że latami będziesz go musiał odbudowywać a najlepiej będzie jak nie będziesz ćwiczył osobiście tylko jak ktoś będzie ćwiczył za ciebie a ty będsziesz sobie patrzył i zatrudnij jakiegoś murzyna żeby cie karmił bo chyba samemu łyżką machać nie będziesz

Zmieniony przez - soze86 w dniu 2005-06-14 13:54:11
    i być ponad życie...
  • futrzak
    • LPA: 3950

Wysłano 14 czerwca 2005 14:49

zgłoś naruszenie
    Katabolizm nocny owszem, zachodzi, stąd właśnie koncepcja budzenia się w nocy po to, żeby coś przekąsić. Niemniej są to procesy o tak niskiej intensywności, że jeżeli w ogóle mają dla kogoś znaczenie, to chyba tylko dla kulturystów-wyczynowców w okresie startowym. Nie przesadzajmy. Jeżeli te badania masz tylko raz czy parę razy, to nie zrobi Ci to żadnej różnicy. Porażka jest efektem systematycznego popełniania tych samych błędów - jednokrotne odstępstwo nie będzie miało znaczenia.
    'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
    jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch
  • lukas222

Wysłano 14 czerwca 2005 15:03

zgłoś naruszenie
    Soze nie dziw się, że dbam o takie detale. Już przez sam brak snu moje przyrosty są ograniczone, więc jeżeli chcę cokolwiek osiągnąć, to muszę dbać o każdy detal w diecie i w treningu.