SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Morales - redukcja/wytrzymałość - droga do 30 podciągnięć

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 79851

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


I drugie...
BTW, pół roku temu jak ważyłem 100kg takich zdjęć bym w życiu nie pokazał, bo to wyglądałem na prawdę obciachowo. Wystarczyło pół roku by to zmienić.
Powiem tylko tyle: jak się widzi rezultaty, to chce się pracować jeszcze ciężej. Z dedykacją dla tych którzy twierdzą, że nie mają czasu i redukcja długo trwa
Nie są potrzebne też żadne spalacze. To co zrobiłem, jest efektem tylko dobrego jedzenia, treningów i paru osób które mnie zdopingowały i pomogły zdobyć niezbędną wiedzę.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2008-12-11 11:58:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6650
Nieźle, ale jeszcze sporo walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O, kolega po fachu
Walki sporo, racja. Do sześciopaka brakuje jeszcze sporo. Ale i tak mam radochę z tych rezultatów. redukcja 15 kg od czerwca to dobry wynik. Najważniejsze, że wszystko idzie w dobrym kierunku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Do lata dasz rade

Problemem jest to, ze kazdy kto sie odchudza chce szybkich efektow, a mozna w ten sam sposob sie odchudzic jak sie tyje, czyli wolno ale dlugo.
W moim przypadku 0,5kg to bardzo duzo, ale taka ilosc spada mi z wagi (co sie natychmiast przeklada na -1%BF) w ciagu dwoch tygodni jak zwieksze intensywność albo po prostu nie podjadam. Wiadomo ze ta predkosc nie cieszy nikogo co ma wiecej do zrzucenia, ale to jest dowod ze da sie wolno chudnac wcale sie nie odchudzajac.

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-12-11 13:18:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
ciekawe jak byś wyglądał bez owłosienia :D to tylko żart :D
PS sylwetka nawprawdę lepsza :D powodzenia w redukcji ;)

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E tam się czepiacie mojego dywanu
Oscar de la Hoya też ma, Nastula i kilku innych za***istych fajterów też.
Dobrze, że nie wyglądam jak Walujew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dzisiejsze pokolenie nastolatakow plci meskiej rowniez uleglo lansowanemu przez homoseksualnych dyktatorow mody modelowi meteroseksualnego "mezczyzny"
ale coz, prawda jest taka, ze owlosienie to skutek uboczny bycia mezczyzna i z wiekiem jest go coraz wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak to? A kobiety to nie mają? No może nie na klacie, ale z wąsami to już widziałem
BTW, mnie to wisi, ja małolat nie podrywam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to te co za duzo tescia braly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15595
V się rysuje, i bary

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan i pomoc

Następny temat

Ćwiczenia na wyrzeźbienie bicepsów

WHEY premium