SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Monster Pre Workout 1.3 DMAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3463

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 9024 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403061
cześć

kojarzy z Was ktoś tą przedtreningówkę, stosowaliście? szperałem w necie, ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii jakichkolwiek, a nie chcę brać puchy w ciemno

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2841 Napisanych postów 56229 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 600734
Przedtreningówki to bez wątpienia jedne z najbardziej popularnych suplementów. Ludzie nie lubią zwykłych treningów, bez pobudzenia, pompy mięśniowej, skupienia, czy poprawy wytrzymałości mięśni. Zdecydowanie wydaje się to racjonalne. Jednak warto patrzeć świadomie na swoje wybory i wiedzieć, kiedy przekraczamy pewną granicę.

Monster Pre Workout jest jednym z wyrobów garażowych, po których niestety nie wiemy czego się spodziewać. Warto mieć świadomość tego, że w składzie może być dosłownie wszystko, jak i nic. Jakość produkcji zapewne nie jest zbyt dobra i całkiem możliwe, że sypią go w piwnicy jakiegoś polskiego miasta. Zdecydowanie nie jest to produkt firmy produkującej popularne napoje energetyczne. Skoro producent przedtreningówki próbuje oszukać nas już w ten sposób, to jest wielce prawdopodobne, że również w składzie i jakości produktu.

Zakładając jednak, że skład jest taki, jak deklarują na etykiecie, to porcja jego wynosi 4,5 g. W tym znajdują się nieznane ilości: agmatyny, argininy, kreatyny, beta-alaniny, kofeiny, geranaminy (zabronionej substancji), cytryniec chiński i różeniec górski. Patrząc na to, że porcja ma tylko 4,5 g, to składników istotnych musiałby być dużo więcej. Aby przetreningówka ta miała fajny skład, warto, aby miała: 4 g beta-alaniny, 2 g kreatyny, 1 g agmatyny, 5 g argininy. Już to daje łączną sumę 12 g.

Zapewne wsypano sporą ilość kofeiny, około 400 mg na porcję, po to, aby produkt dawał mocne pobudzenie, co według wielu osób jest wyznacznikiem działania.

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6047 Napisanych postów 140183 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 991007
raczej firma monster by nie pcala sie w zabawki tego typu, dla mnie fejk
co nie znavzy, ze nie bedzie klepal%)
jednak kwestia w jakich warunkach jest robiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 9024 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403061
to jest niby Zion Labs, pytanie właśnie czy ktoś z Was miał kiedyś z tym styczność, bo trochę strach mi wydawać ponad stówkę jak nie wiem czy to w ogóle posmyra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3970 Napisanych postów 67928 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 550556
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
poczekam, może ktoś się wypowie kto miał z tym styczność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 608 Napisanych postów 2435 Wiek 29 lat Na forum 353 dni Przeczytanych tematów 37812
jw, jak legitne zion lab to smialo bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 13954 Napisanych postów 233688 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1084390
Z tego co wiem to dość słabo działa
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6047 Napisanych postów 140183 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 991007
jak z zion labs, to podrobka%)

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2018-05-12 17:01:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 753
1 miarka i robi robotę, testowałem. Nie ma co brać więcej bo później "zjazdy" sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
tez wlasnie trzeba wiedziec czego oczekujemy od PRE ze ma byc to pomoc w treningu, a nie mamy isc na rauszu zrobic masakre z ciezarami%) ktora przewyzsza mozliwosci CUN, jak i wymaga wiecej od naszego serca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2841 Napisanych postów 56229 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 600734
Czego po nim oczekujesz? Jeżeli pompy mięśniowej, to raczej się zawiedziesz. W 4g porcji ciężko o fajny skład pod tym weględem.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki spalacz -