SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Monohydrat kreatyny activ lab super powder 500g

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 442

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 16 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 676
Witam.Mam 15lat trenuje codziennie sporty siłowe i wytrzymałościowe(piłka ręczna).Moje pytanie brzmi jakimi cyklami, dawkami, oraz jaka porą dnia należała by zażywać monohydrat kreatyny.Dotychczas biorę białko wpc rano jak i po treningu zalane mlekiem (2miesiace) oraz carbo nox. zaczynam brać po treningu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6188
Nie za wcześnie trochę na tą kreatynę?

"Idź za głosem serca p****** presję rówieśniczą
Ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą."

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 16 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 676
Trenuje juz 4 lata po 5 razy w tygodniu wiec myślę ze juz mozna
napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6188
Jeżeli rzeczywiście jesteś przekonany, że czas na kreatynę, to ja bym zrezygnował z mono ze względu na tą piłkę ręczną i wybrałbym jabłczan kreatyny. Dzięki niemu zwiększysz swoje dotychczasowe możliwości wysiłkowe.

napisał(a)
Początkujący
Ok.Jeżeli zmieniłbym mono na jabłczan to o jakich porach dawkach i jak długa ma trwać cykl (bez fazy nasycenia)
napisał(a)
Znawca
w DT weż 5g przed treningiem i 5g po. W DNT weź tylko 5g z samego rana na pewno taka dawka Ci wystarczy. Kup puszkę 500g jak ją zjesz to sam zobaczysz i stwierdzisz, czy jesteś zadowolony z efektów.

napisał(a)
Początkujący
Nie jestem zaangażowany za bardzo w skróty DT czy DNT
napisał(a)
Znawca
DT - dzień treningowy DNT - dzień nietreningowy

napisał(a)
Początkujący
A co do czystej wiedzy jak by to był monohydrat to w jakich ilościach i jakimi cyklami powinno się go stosować i o jakich porach dnia.
napisał(a)
Znawca
Dawkujesz go tak samo, jak jabłczan. Do kreatyny masz pełno kombinacji, w sensie mogą to być aminokwasy, przedtreningówki, gainery, carbo itp tylko czy jest Ci to potrzebne?

napisał(a)
Początkujący
Od 2 lat trenuje codziennie (7 razy w tygodniu ) to by oznaczało ze mam brać kreatywne codziennie a jezeli tak to jakimi cyklami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka weglowodanowa

Następny temat

Activlab Thermo Shape 2.0

Bodybuilder Chat City- portal randkowy dla kulturystów Bodybuilder Chat City- portal randkowy dla kulturystów Rolada żyrafa Rolada żyrafa Czerwone mięso: zdrowe czy niezdrowe? Jeść czy unikać? Czerwone mięso: zdrowe czy niezdrowe? Jeść czy unikać? Grillowana pierś z kurczaka z czarną soczewicą Grillowana pierś z kurczaka z czarną soczewicą Jak zbudować sześciopak? 9 kroków do sześciopaka Jak zbudować sześciopak? 9 kroków do sześciopaka  Dieta IIFYM - elastyczny przewodnik diety Dieta IIFYM - elastyczny przewodnik diety Uzależnienie od alkoholu - sygnały ostrzegawcze Uzależnienie od alkoholu - sygnały ostrzegawcze Węglowodany czy tłuszcze – co nas zabija? Węglowodany czy tłuszcze – co nas zabija?