SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Monohydrat, jakiej firmy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3430

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2562
Mam pytanie, jakiej firmy polecicie monohydrat kreatyny? Jaką firmę stawiacie na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o mono?

"What we do in life echoes in eternity."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 256
Ja polecałbym Olimpa Mgacapsa 1250
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2562
No też mi sie wydaje, że Olimp Dzieki za odp.

"What we do in life echoes in eternity."

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5938
bez różnicy z jakiej firmy kupisz. Kup te które jest tańsze
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3383
bierz vitalmaxa zielonego lub olimpa mega capsa
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34027
mozesz wziasc jablczan Cm3 treca

IHS TEAM.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3142 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40873
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7218
Ja bym wziol Vitalmaxa jakosc i dobra cena.Ale przy monohydracie nie ma za wiele roznicy

Zmieniony przez - forcid w dniu 2008-11-29 13:51:20
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3911 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32241
crepure olimpa :)

zuo

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Kaizen jest dobry
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 647
polecam olimpa..niezły produkt

Trenuj ponad ból...śmierć będzie Twoim jedynym ukojeniem !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKRETNY CYKL // CO O TYM SĄDZICIE???

Następny temat

GlycerGrow Controlled Labs

Mielona wieprzowina z warzywami Mielona wieprzowina z warzywami Mega pompa mięśniowa vs. hipertrofia?! Mega pompa mięśniowa vs. hipertrofia?! Jak nas oszukują? Etykiety i skład żywności. Jak nas oszukują? Etykiety i skład żywności. Alysia Macedo- fitnesska w mundurze Alysia Macedo- fitnesska w mundurze Calum von Moger przeszedł operację! Calum von Moger przeszedł operację! Manipulacja ilością wody w organizmie, a odchudzanie Manipulacja ilością wody w organizmie, a odchudzanie Najlepsze stylizacje Katarzyny Dmochewicz Najlepsze stylizacje Katarzyny Dmochewicz Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: trening, dieta i leki Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: trening, dieta i leki