SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Mono olimpa - zwiekszanie dawki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 912

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1890
Czy jest sens zwiekszyc dawke kreatyny? Obecnie lykam 4 tabletki rano na pusty bebech, i po treningu 4, w dni nie treningowe tylko 4 na pusty z rana. Czy w dni nie treningowe dac drugą dawke np. po obiedzie? i czy jest sens lykac tego wiecej? beda lepsze efekty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1582 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107975
5gw mono styka nic wiecej nie potrzeba. Pamietaj wiecej to nie znaczy lepiej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 11886 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 164435
10g max
napisał(a)
Początkujący
a w nietreningowe jak dawkowac?
napisał(a)
Początkujący
rano 30min przed posilkiem i w porze treningu
napisał(a)
Początkujący
lub tylko rano
napisał(a)
Początkujący
dobra to bede bral rano i w porze treningowej czyli 14
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 106 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4702
bierz jak bierzesz jest OK

"Ćwicz ciężko, wygrywaj łatwo, by innym było trudniej"

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 297 Napisanych postów 2636 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43393
zależy jak rano bierzesz pierwszą dawkę, czytałem gdzieś że powinien być odstęp między dawkami ~8h. Ja stosowałem mono w dawkach 4 po treningu w DT i 4 w porze około treningowej w DNT i było ok. myślę że twój sposób (4+4 w DT i 4 w DNT) jest OK.

pozdro

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 45m11s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2314 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 36136
nie dawaj za dużo bo organizm przyswaja góra 10g a reszte wydala więc po co marnować

Nie szata zdobi człowieka, a biceps.

napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47895
Nie chce nowego tematu zaczynac, jesli to jest ok, to powidzcie...
Zazwyczaj po treningu dawalem bialeczko i jakis carb typu banan, ale wiem, ze nie laczy sie bialka z kreatyna. Jak sobie z tym poradzic i co najpierw po treningu bialko, czy kreatyna i jaki odstep, aby byl efekt ?
dzieki za pomoc/pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suple otwarte od pół roku. Czy można jeść.

Następny temat

Animal test

Maszyny treningowe, z których warto korzystać Maszyny treningowe, z których warto korzystać 14 najlepszych produktów spożywczych dla mężczyzn 14 najlepszych produktów spożywczych dla mężczyzn Pamela powiedziała TAK! Pamela powiedziała TAK! Rozciąganie po treningu - czy jest konieczne? Rozciąganie po treningu - czy jest konieczne? Jak pobudzić swoje libido i zwiększyć jego moc Jak pobudzić swoje libido i zwiększyć jego moc Najlepsze ćwiczenia w seriach łączonych na tricepsy Najlepsze ćwiczenia w seriach łączonych na tricepsy Alicja Pyszka-Bazan na ostatniej prostej Alicja Pyszka-Bazan na ostatniej prostej Jaglane Rafaello w wersji fit Jaglane Rafaello w wersji fit