SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Monika - walka o lepsze jutro

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 152
Hej☺ na forum trafilam jakis czas temu. Czytalam I ogladalam wszystkie piekne meamorfozy, zmotywowalo mnie to do chodzenia na silownie I malych zmian w diecie.
Zawsze chcialam miec ladna I wysportowana sylwetke, niestety nieopanowana milosc do jedzenia, sktecznie utrudniala mi I ciagle utrudnia, sukces.
W czasach liceum bylam nazywana hipopotamem. Wszystkie dziewczyny byly patykowato chude, ja mialam I biodra I uda i piersi. Ciagly krytycyzm ze strony otoczenia wpedzil mnie w dzikie kolo nie jedzenia, glodzenia sie i kompulsywnego obzarstwa. 10 lat pozniej zostala mi tylko obsesja na punkcie grubych ud.
Bedac w liceum uleglam wypadkowi, mam niesprawny staw lokciowy i artroze w kosci ramienia. Reka ani sie w pelni nie zgina ani nie prostuje. Przez napiecia w miesniach, przy karku i kregoslupie w 2012 w marcu, wypadl mi dysk ( mialam niecale 25 lat).
Ostatni rok ( od listopada 2012) chdzilam na fitness/ silownie mniej wiecej 10-15 razy w miesiacu. Lubie cwiczyc, lubie wysilek, byla to tez forma rehabilitacji. Od okolo kwietnia 2013 cwicze na zajeciach z ciezarami (1,10h). Poniewaz sa to wolne ciezary, i cwiczenia ze sztanga, nie sa to jakies wielkie obciazenia. Czasami chodze tez na cwiczenia kardio/aerobowe, ale potem we znaki daje mi sie kostka, ktra uszkodzilam kiedys spadajac z roweru.

Zajecia z ciezarami:
Rozgrzewka na ktora skladaja sie wszystkie cwiczenia w krotkich seriach: 10-12 kg
Przysiady: 30 kg
Benches: 12-15 kg ( cwiczenia na klatke i ramiona)
Przysiad wykroczny: 20 kg
Biceps: 7-10 kg
Triceps: 7-10 kg
Clean and press: 12-15kg ( naprawde nie wiem jak to sie nazywa po polsku – przepraszam)
Brzuszki: 5-7,5kg
Martwy ciag: 10-15 kg

Chyba o niczym nie zapomnialam, nigdy tez nie cwiczylam na maszynach. Codziennie jezdze tez na rowerze 10 km to minimum ( mieszkam w kopenhadze, wiec to standardowy srodek transportu)
Od okolo 3 tygodni, jestetm totalnie zdemotywowana do cwiczen, dzieje sie tak od momentu kiedy stanelam na wage a ta pokazala mi 70 kg.

Jedzenie:
Uwielbiam dobre jedzenie, kolacje w restauracjach. Moja slaboscia jest maslo. Jakbym mogla jadla bym tylko maslo. Teraz od 2 tygodni jestem na maslanym detoxie. Nie mam slabosci do slodyczy. Od zeszleg roku nie jem nic co zawiera gluten, jednak kocham pieczywo biale i od swieta je jem, mam takze skaze bialkowa, i nie jem nproduktow mlecznych. Wolowina tez nie jest moim przyjacielem. Jem inne miesa, i uwielbiam ryby. Moja dieta to porazka. Zupelnie nie wiem co jesc ii le jesc.

Cele: zdrowa, sprawna i wysportowana sylwetka, dobra kondycja. Marzy mi sie plaski brzuch i ladne umiesnione i szczuple nogi.

Na koniec ankieta:

Wiek : 26 lat
Waga : 68-70 kg
Wzrost : 171 cm
Obwód w biuście : 94
Obwód pod biustem : 74
Obwód talii w najwęższym miejscu : 72
Obwód na wysokości pępka : 78
Obwód bioder : 104
Obwód uda w najszerszym miejscu: 59
Obwód łydki : 36
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda, biodra, brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : gorna czesc ciala – biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 3-5 razy w tygodniu trening z ciezarami, codziennie jazda na rowerze, czasami joga, pilates albo rozciaganie
Co lubisz jeść na śniadanie: bezglutenowa owsianke, jajka, czasami zupe ( jak mam)
Co lubisz jeść na obiad : mieso/ryba i jakies wazywa, albo domowej roboty indyjskie jedzenie, czesto wegetarianskie, plus ryz
Co jako przekąskę : owoce, marchewke,
Co jako deser : nie jem deserow, czasem wypije kieliszek grapy, albo zjem troche gorzkiej czekolady
Ograniczenia żywieniowe : produkty zbozowe z glutenem i produkty mleczne.
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : wszystko ok, tabletki biore – nouva ring, poza tym staly uszcerbek na zdrowiu w postaci krotszej i niesprawnej do konca reki. Robie np tylko damskie pompki bo nie jestem w stanie utrzymac swojego ciezaru na tej rece ( jeszcze) kiedy zacznalam cwiczyc nie bylam w stanie zrobic zadnej pompki.
Preferowane formy aktywności fizycznej: wszystkie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : mniej zrec…

wiem ze zdjecia troche dziadowskie, ale nie mial mi kto zrobic. mam nadzieje ze wystarcza :-/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 152
zdjecia sylwetki:











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 152
wczorajsze posilki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jesz trzy posiłki? A warzywa do tego dochodzą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 152
warzyw i owocow jem zupelnie sporo, ale czytalam ze dziewczyny nie wpisuja ich w tabelki, wiec tez nie wpisalam. zazwyczaj jem 3-4 posilki dziennie, czwarty zazwyczaj dochodzi godzine przed terningiem, i jest to cos lekkiego, kurczak i troche kaszy gryczanej albo owsianka z bananem. jak juz pisalam, jestem beznadziejna jesli chodzi o diety:-/ jem jak jestem glodna
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
chyba żartujesz z tym ostatnim posiłkiem przed treningiem? Dodawaj do michy białka i tłuszczy.

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 152
UNKNOVVN, akurat nie zartuje poprostu nie mam wyboru. sniadaie jem kolo 8 rano, potem lunch o 12, potem musze zjesc cos kolo 15=16 jesli ide na trening na 18 lub 19, bo inaczej slabo mi sie robi jak cwicze:( to bardzo zle? Jutro zjem wiecej bialka i tluszczy, tak jak radzisz:) dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 152
Dzisiaj bylam bardzo zajeta w ciagu dnia, stad ta uboga miska.
Musze pododawac duzo produktow do mojej listy, bo niestety produktow ( szczegolnie bezlaktozowych) nie ma na niej

mialam 4 posilki, ktore skladaly sie mniej wiecej ze skladnikow z listy. byly wzbogacone mieszanka(jak ja to nazywam) salatowa: swieza salata maslana, pietruszka, kolendra i mieta. zjadlam tez 3 papryczki chili zielone.
nie chodzilam glodna w ciagu dnia, i wypilam duzo herbat ziolowych (2 litry, plus 0,7 l wody w ciagu dnia plus 1,4 l wody w czasie treningu)
samopoczucie jest dobre.
Bylam na treningu 2 godzinnym - godzina wyciskania ciezarow ze sztanga, i godzina rozciagania/jogi.
to byl moj pierwszy trening od tygodnia, i w czasie przysiadow z obciazeniem 30 kilo ( robimy ich okolo 160-180 w zaleznosci od dlugosci piosenki) drzaly mi nogi.
nastepnym razem musze policzyc dokladnie ile powtorzen robie, kazdego cwiczenia.
dodatkowy ruch to oczywicie rower - 10 km z i do pracy:)

plan na jutro to cross fit workou i praca nad lepsza miska.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kij'n'Marchewka / Ventura (pods. 18)

WHEY premium