SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Moje osiągi...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 761

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14

Waga: 99

Wzrost: 193

Cel treningowy: siła

Staż treningowy na słowni: 13 miesięcy

Uprawiane inne sporty: piłka nożna raz w tygodniu

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia ale zero rewelacji jest to taka mała szkolna siłownia

Dieta: 5 posiłków dziennie sporo białka

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: monohydrat, białko, hmb, aminokwasy

W planach mam zakup następujących odżywek: L-Karnityna, Cla oraz Fat Burner/Thermo speed

Co o tym sądzicie??

Ćwicze juz rok ale nadal nie mam jakichś osiągnięc w wyciskaniu i to mnie zastanawia 75 kg max 3 razy to duzo za mało.
Wszystkie inne partie mięśni fajnie sie rozwijają ale nadal brakuje mi środka klatki i całego jej wyglądu.
Fakt budowe mam dobrą nic nie jest za duże ani za małe.

Licze na jakieś interesujące i motywujące komentarze:)

Aktualnie mam plan na siłe 3 razy w tygodniu każdego dnia mam te same ćwiczenia. Za każdym razem ćwicze wszystkie grupy mięsni
Martwy ciąg
Hantle na płaskiej
Przysiad ze sztangą
Przyciąganie sztangi do siebie w pochyleniu(plecy)
Wypychanie sztangi na barki z przodu
podrzucanie odważnik przed soba góra/dół
Podciąganie na drążku
triceps na rogach

Zmieniony przez - Baki90 w dniu 2009-03-19 12:43:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1171 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5490
słyszałeś już kiedyś dlaczego należy trenować nogi ?? nogi to nasza największa partia ćwiczą ją stymulujemy w naturalny sposób nasz organizm do wytwarzania testosteronu który pomaga w rozroście całego ciała poczytaj o tym. http://www.sfd.pl/Dlaczego_trenuje_nogi_-t307086.html
ogólnie fbw jest świetnym planem ale Ty musisz swój nieco zmienić, dodać przede wszystkim nogi.
napisał(a)
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 11358 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 85979
W planach mam zakup następujących odżywek: L-Karnityna, Cla oraz Fat Burner/Thermo speed

SYF I STRATA KASY. Pytania? Artykuł w podpisie.
napisał(a)
Początkujący
Fakt nie znam się na tym a taki komplet stworzyłem po paru godzinach na różnych forach ale obejrzalem Twój profil i widze że masz dużo większe doświadczenie odemnie.
Nie prosze o jakieś super plany treningowe ale o jakieś dobre rady od bardziej doświadczonych osób:) Dzięki za komenatrz Knife i jeśli chciałbyś komuś pomóc to przyjme wszystkie rodzaje pomocy choć pewnie masz takich info mnóstwo:)
Be My Master:)

Zmieniony przez - Baki90 w dniu 2009-03-19 16:51:32
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3344
borat147

Już drugi raz zwracasz komuś uwagę, że w jego planie nie ma nóg a są Czyżby ślepota czy coś podobnego?

Pozdawiam
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1171 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5490
oj nie wiem czemu, w południe jakiś zakręcony byłem. przepraszam oficjalnie
napisał(a)
Początkujący
Hehe spoko:) Wiecie ten trening jednak duzo mi daje przekonalem sie o tym wczoraj na silowni jak po dwóch tygodniach podnioslem 10kg więcej i to nie raz a 7 razy:)

Zmieniony przez - Baki90 w dniu 2009-03-20 08:27:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nierówne kaptury - jak wyrównać ?

Następny temat

Plan treningowy dla 15-sto latka .

Kwas alfa-liponowy - jak działa? Kreatyna a przeziębienie - czy ma wpływ? Jak zejść nisko z poziomem tkanki tłuszczowej? Czy dieta jest potrzebna? Bo biceps to podstawa… Marta Banasik i Łukasz Sosiński na wczasach Jak robić pompki? Ile powinien trwać trening na siłowni?