SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Moje kawałki na siłownie :)

temat działu:

MUZYKA NA SIŁOWNIĘ

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4919

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10671 Napisanych postów 44722 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 1633 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8963
Bez jaj, jak mozna przy tym pierwszym filmiku motywowac sie na silowni. Jak dla mnie tylko muzyka elektroniczna. Eminem mowil, ze nie lubi Polakow, wiec temu panu tez dziekuje.

Mimo, ze nigdy ostatniego kawalka nigdy nie wrzucilbym do foobara, tak na silownie paradoksalnie jest najlepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1350
mmmateusz
Bez jaj, jak mozna przy tym pierwszym filmiku motywowac sie na silowni. Jak dla mnie tylko muzyka elektroniczna. Eminem mowil, ze nie lubi Polakow, wiec temu panu tez dziekuje.

Mimo, ze nigdy ostatniego kawalka nigdy nie wrzucilbym do foobara, tak na silownie paradoksalnie jest najlepszy.

Każdy ma swój gust
A Eminem nigdy nie powiedział, że nie lubi polaków:
jakiś typek
Parę lat temu w Polsce grupa homoseksualnych mężczyzn, zdenerwowana na Eminema za jego wulgarne teksty w piosenkach skierowane w stronę osób homoseksualnych, wymyśliła plotkę, że Marshall Mathers nie będzie rymował dla Polaków i Żydów, oraz, że spalił Polską flagę na jednym ze swoich koncertów. Informacje te szybko zostały wyśmianie i zdementowane przez samego rapera.

"Wielkich ludzi łączyło to, że mierzyli siły ponad zamiary" ~ Daniel Lugo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 833 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11907
Jezus też słucha Sisters of Mercy

" Nie jestem tchórzem ,jestem uczulony na niebezpieczeństwo "

Prosiak Oolong

jestem Polakiem , znam się na wszystkim

Ja

Gdzie moja Pochwała ... kto daje i zabiera ... to ... łoddawać !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10671 Napisanych postów 44722 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
1,2,4 link to raczej słucham przed siłownią by mnie zmotywowały :)
A na siłowni to lubię słuchać właśnie eminema lub takiej muzyki imprezowej :)

Zmieniony przez - Tajemnica w dniu 2014-01-07 20:44:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 233 Napisanych postów 1633 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8963
Widze, ze polityczna propaganda wlewa sie nawet na sportowe fora. Prosty temat o muzie na silowni, a juz padlo haslo 'pedal' i 'zyd'.

Ja znalazlem cos takiego:
Internet
The first rumors indicating that Eminem might hate Poland began to surface in 2003 after an interview with Spin magazine where Eminem was quoted saying "I don't not hate Poland" and "Why can't we just wipe Poland off the map?"

Ale w sumie racja. Haslo slyszalem dawno temu i wtedy jeszcze nie wiedzialem, ze moralnosc dziennikarzy jest na dalece nizszym poziomie, co moralnosc portowych prostytutek.

@topic: temat imo bardzo fajny i potrzebny. Obecnie na silowni slucham z braku innych mozliwosci radia. A dobra playlista, to +20% do wydajnosci :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 64 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2622
Tajemnica masz jeszcze jakieś kawałki ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert

Znowu raczej hip hop i dyskotekowo :D
Jeszcze jeden dubstep wrzucę :)

Zmieniony przez - Tajemnica w dniu 2014-01-31 14:36:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1063 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6291
wchodząc na siłownie vol. MAX!!!!

na treningu pozytywnie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 248 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1403

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 334 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5760