SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja siłownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2657
Siemanko! wyremontowałem swoją siłownię, wkońcu sie udalo, włożyłem w to swoje pieniądze, serce, krew, pot i łzy :D walka była cięzka, nie mam zdjęć sprzed remontu ale tam była spora graciarnia, kola od samochodów, deski, stare ubrania, wykladziny, ksiazki i wiele innych dziwnych rzeczy, sciany wygladaly jak wschody, roznica od pionu przy suficie wynosila 3-5cm! podlogi nie udalo sie do końca wyrównać ale pianka, wykładzina i dywan stanowią w sumie niezłe podłoże! Na chwilę obecną dysponuje tym co widać, wyciąg, poręcze, niskie stojaki (home made) reszta marbo, worek jak widać, za duży : ) nakładu mam 136kg, drążek piętro wyżej niestety ;'(

dodam że wszystkie meble są z odzysku (datki od rodziny) : )





















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Fajnie, ładnie, CZYSTO:) nie to co u mnie ze z silowni wychodze uj****ny jakbym na kopalni robil...ze niby wiesz taki Animal hehehe. SOG!

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5153
silka elegancia sogg
milego tyrania

Zmieniony przez - masakra08 w dniu 2012-04-03 20:29:15

'Umiejetnosci sa nabyte poprzez godziny godziny i godziny pracy nad swoim rzemioslem'

http://www.sfd.pl/Siłownia_2012r.-t834394.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2657
swoja droga.... mam w worku od dołu do polowy ścinki a od polowy do góry już spore kawałki materiałów, dół jest jak kamień... myślicie że jak to przemieszam będzie w miarę równomierny? :D dzięki za ocenki, sporo się przy tym napracowałem ale dzisiejszy pierwszy trening był świetny : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 365 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4773
Zaj**iście, sogacz. Ja mam strasznie mało miejsca na silke, nie daj boże urosnę.. I co będzie? :D Pzdr

Zmieniony przez - ThePrzemyslanin w dniu 2012-04-03 21:59:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1007
Dobra Robota. SOG się należy :)

Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał.
Zig Ziglar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Elegancka siłka
sog

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
Fajna kanciapa, tez bym chciał taką oczywiście sog

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2657
cieszę się że wam się podoba ; ) prace trwały ok 4 weekendy ale się udało : ) teraz zostało tylko ćwiczyć i rosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6909
Bardzo fajna siłownia, sam chciał bym taką mieć, bo u mnie jest , jak ty to nazwałeś "graciarnia".
muszę się zmobilizować i to wszystko od remontować
Pozdro i graty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 382
najlepsze klimaty

ON

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dostawa wody mineralnej

Następny temat

???????????

WHEY premium