SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja redukcja. Dieta. Odzywki. Trening

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15789

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Płeć

m

Waga

103

Wzrost

182

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

?

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
Witam wszystkich ,

zakladam ten temat w celu drobnych konsultacji, korekcji, uwag. Bedzie on tez dla mnie dodatkowym motywatorem ;) Moja przygoda z silownia zaczela sie jeszcze w szkole podstawowej. Troche cwiczylem w podstawowce troche w liceum studia to praktycznie przerwa :) Do meritum, od 1 Czerwca zaczynam redukcje z dieta ( w sumie nigdy jej nie trzymalem ), zakupilem tez troche suplementow. Cwicze w sumie systematycznie od lutego z miesieczna przerwa ( wyjazd ) na profesjonalnej silowni. Sylwetka ulegla troche zmianie - waga nic. Z racji spadajacej motywacji zakupilem troche suplementow. Dieta zakupiona jakis czas temu u Konia , wiec mysle, ze tutaj bedzie wszystko ok , suplementy wybralem tez po przeczytaniu kliku tematow. ( czy dobre to sie zobaczy ). Trening to bedzie:

Push 1
Przysiady, Wyciskanie, Wyciskanie żołnierskie, Wyciskanie sztangielek skos dod. ,Pompki na poreczach w wersji na triceps

Push 2

Przysiady ,wyciskanie,wyciskanie sztangielek siedząc ,Wykroki
Francuz leżąc za głowe

Pull 1
1.Mc
2.Wiosłowanie
3.Żuraw
4.Uginanie stojąc
5.Szrugsy

Pull 2
1.Mc
2.Podciąganie na drążku
3.Uginanie nóg leżąc
4.Młotki stojąc
5.Face pull

Wszędzie 4s po 8/10p
Push 1 x Pull x Push 2 - 1 tydzien
Pull 1 x Push x Pull 2 - 2 tydzien
Na zmianę co tydzień.

Co do suplementow to bedzie to wygladalo tak :

APS Mesomorph- jak stara wersja to zacvznij od połowy jak nowa to spokojnie mozna dać porcję przed treningiem
Controlled Labs - Green MAGnitude GREEN APPLE (835 g) codziennie porcja rano i po treningu
ActivLab - BCAA Xtra CHERRY (500g) 1g bcaa na 10 kg masy przed trenigiem
Fitmax - Bcaa j/w oczywiście nie naraz tylko jak Ci się skonczy activlab to dajesz fitmaxa
Olimp MZB na noc porcja zalecana przez producenta
ActivLab - Tribu Stallion (60 kap.) jw na noc
ActivLab - ZMA (90 kap.) jak sięskonczy mzb to dajesz to
Olimp - Gold Omega 3 sport edition (120kap) różnie mozna brać 2 kapsy z rana i ze 2 do sotatniego posiłku
Olimp - Vita-Min Multiple Sport Domyslny (60 kap.) rano witaminy na noc minerały
ActivLab - DH Vitality Complex blister (30kap.) piguła z rana


Prosze o wypowidzenie sie kliku osob, sledzenia , komentowania , krytykowania etc.

W przed niedziela dam wymiary dokladne moze jakies foty :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
Dodam jeszcze, ze dieta wczesniej nietrzymana jakos w 100% , roznie z tym bylo. :) Teraz bede od week trzymal diete na 100% ( ukladana jakies pol roku temu przez Konia ) Planuje redukowa ok 6-8 tygodni. Aktualnie masa ok 103,5 kg. Jakos tam na spadku wagi mi mocno nie zalezy, dobrze jakby spadla, ale niekoniecznie , wazne dla mnie jest zgubienie brzucha i poprawienie estetyki sylwetki. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
Zgodnie z obietnica podaje zdjecia jak wyglada sylwetka oraz wymiary. Jestem na czczo po toalecie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
Waga : 104,5 kg
Lydka : 42/42
Biodra 110 cm
Pas na wys. pepka 108cm (na wypietym brzuchu)
Przedramie 33/32 cm
Biceps
39/38,5 cm
Kl - 122 cm

Wszystkie wymiary tak jak wspoamianlem na czczo ostatni trening w srode. 2 dzien z rzedu jem syf i troche alko bylo wiec patrze waga 1kg w gore ;) Zaraz beda foty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
Zdjecia













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11081
będziem śledzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
Dzis pierwszy dzien treningowy za mna :) Trening dosc wyczerpujacy bylem ostro zmeczony. Wygladal tak :

Push 1
Przysiady, Wyciskanie, Wyciskanie żołnierskie, Wyciskanie sztangielek skos dod. ,Pompki na poreczach w wersji na triceps.

Cardio z braku sil nie wykonane.

Rano kreta i odzywki wypite , przed treningiem mesomorph po treningu greentech :)

Sniadanie :


Na obiad przed i po treningu Ryz basmanti z kurczakiem i oliwa i jakies tam warzywa :)

Pieczen na tydzien do pracy jako 2 sniadanie :








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
czym żeś ten schab tak okrutnie zmasakrował

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
A szczerze to nie wiem - dziewczyna przyprawiala ;) , ja tylko mialem upiec i pilnowac czasu i jak widac nawet to zje*** ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
Wrzucam wczorajsza kolacje :) , dzis rano sniadanie podobne do wczoraj jajka jakas kanapka wiec fotki nie wrzucam :) Jak nie bedize padac to dzis powrot z pracy rowerem czyli jakies tam cardio :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
obiad w pracy 1 i 2 :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posilek po treningu

Następny temat

Dieta na masę, do sprawdzenia

WHEY premium