SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja redukcja. Dieta. Odzywki. Trening

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15796

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Płeć

m

Waga

103

Wzrost

182

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

?

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
mialem dac podsumowanie. Wiec daje Najbardziej do przodu poszly nogi w sumie nie dziwi mnie ten fakt... na kazdym treningu byly robione w jakis sposob. Czy to zwykle przysiady czy poprzez martwe. Zreszta jest wszystko na 1 stronie jak wyglada moj trening mozna zerknac. Sylwetka w lustrze na duży plus. Centymetr tez nie klamie - o tym zaraz. Postanowilem jechac jeszcze 2 tygodnie obecna dieta, czyli do momentu zakonczenia kreatyny. Chce pocisnac 6 tygodni i nic nie zmieniac. Wiec jeszcze 2 tygodnie... potem z tydzien odpoczne od diety w sensie pozwole sobie na troche syfu , zeby psycha odpoczela tez i wjedzie nowa dieta by Koniu. Ok . to teraz powiem co sie zmienilo przez 4 tygodnie.

Waga rano na czczo : bylo 104,5 kg jest 101,5 kg ( - 3kg)

Wymiary : tutaj za duzo sie nie zmienilo procz pasa i nog.
Pas na wysokosci pempka na max wypchniety : byl 108cm jest 102 cm ( - 6-7 cm !!!!!!!!!!!!nie moge dobrze zmierzyc )

Klatka - 2cm.

Biodra 3 cm

Nogi +2 cm Udo oraz + 2cm lydka.

Reszta bez zmian. Czyli w sumie lapa bez zmian. Sylwetka sie wyraznie rzezbi, wszystkie spodnie zaczynaja sie robic luzne Nogi wyraznie poszly do przodu widac. To tyle z malego podsumowania.

Daje foty jak aktualnie wygladam , zdjecia robione w zlym swietle oraz telefonem. Nie wiem czy widac jakis progres ale ja po sobie w lustrze i po ciuchach widze .... Pozdrawiam. Marcin







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
zmiana ok, ale i tak nie wiem kto Ty.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 87 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10041
Gratulacji i tak trzymać :]]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10687
Świetna robota bracie ,oby tak dalej !!! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
Dzieki Panowie wczoraj bez zmian trening zrobiony dieta trzymana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
Siema,

malo ostatnio pisze , ale to dlatego , ze u mnie sie nic nie zmienia :) Dieta caly czas trzymana trening rowniez nie odpuszczam. Dzis piatek spadam na week do rodzicow czyli wiadomo , ze bedzie sporo cheat :) Pogoda mowi mi , ze piwko nie jedno peknie tym bardziej , ze mam troche pracy na swiezym powietrzu - a jak wiadomo tam pwiko wchodzi jak zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
w Gdańsku z kolei pada i dobrze, wolę jak pada.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 87 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10041
Gdzie można kupić ten chleb co jesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
Siema,
dawno nic nie pisalem weekend dosc cheatowo. W piatek spokojnie zajechalem do domu i jakies 5 jagodzianek z mlekiem od mamusi hmmm... sobota od rana praca malo w sumie zjadlem pare kanapek raczej zdrowych natomiast poszlo z 7 piw przez caly dzien przy robocie . Niedziela trening byl dieta juz trzymana , wczoraj to samo dieta na 100%. Dzis wszystko na to wskazuje ze tez Jestem ostatni tydzien na krecie. Z tego co widze po opakowaniu to pewnie w piatek sie skonczy. Wczoraj rowerek z pracy wiec jakies tam cardio za week pokrecilem . Daje fote wczorajszego posilku , nie chcialo mi sie papryczke piec wiec wszystko poszlo do gara razem i wyszla taka zupa gesta ale w sumie dobre

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
A chleb kupisz np w carrfurze

http://www.oskroba.pl/produkt.php?id_podkat=17&id_kat=1&id_produktu=30


podaje link

Zmieniony przez - byku14 w dniu 2013-07-09 09:24:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posilek po treningu

Następny temat

Dieta na masę, do sprawdzenia

WHEY premium