SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja przyszła siłka%-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez 50 Dollars z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a więc tak..nie mam zdjęcia pomieszczenia jak wyglądało na początku, ale była masakra. Postaram się to troszeczkę opisać.



te wszystkie śmieci znajdowały się w tym pomieszczeniu(oprócz ciągniczka oczywiście...i kury) . Zaraz wkleje zdjęcie pomieszczenia.
Na początku było tam jeszcze ok. 2 ton ziemi do wywiezienia(oczywiście to zrobiłem) oraz wysprzątanie oraz spalenie wielu rzeczy (ognisko było 2 metrowe).



to jest kawałek tego pomieszczenia..nie uchwyciłem go całego.



To jest kolejny syf który trzeba bylo dzisiaj wywozić. Ok.5-6 ton ziemii i kupek królików z przed 20-25lat(zrzucony z górnego pomieszczenia..jakiś dziad tam kurde króliki chyba hodował).



jeszcze raz(słaba jakość)



przyczepka gotowa.



ponad 4 godziny później.



no i przyczepa.

wszystko robiliśmy we 2(z sąsiadem).
Jeszcze zostalo tylko równanie ścian i podłogi.Wylewanie podłogi, zbijanie tynku, ocieplanie, tynkowanie i zrobienie sufitu(którego kawałek musiałem zrzucać(widac na zdjęciu) bo się sypał

życzcie mi powodzenia, a jak na razie idę posmarować plecy, bo zaraz mi chyba wyskoczą. (Jeżeli pomyliłem działy to proszę o przeniesienie), a jak zdjęcia są za duże to bardzo bym prosił moderatora o zmniejszenie rozdzielczości.Ale chyba rozdziałka jest ok:)

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Arni997 w dniu 2008-06-18 21:36:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/Bo_ona_musi_być_ciasna_i_taka_jakbyś_wchodził_w_nią_pierwszy_raz-t459956-s8.html


tu są obecne zdjęcia i na którejś stronie jest gryf olimpijski jeszcze z obciążeniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
no i szacunek za prace miejscówa dobra!! liczy sie dobry start, cenie ludzi którzy dążą do czegoś po trupach!! nie jeden jakby zobaczył ten chlew a poczatku by podziekował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
Powodzenia, hardkorowe klimaty widzę.

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój ojciec na początku się ze mnie śmiał że mi się to znudzi. więc wysprzątałem jego garaż (cały dzień roboty..rąbanie starych drzwi z desek..5 par..wynoszenie śmieci itd) i znalazło się miejsce na ten cały syf z pomieszczenia na siłkę..a ojciec tylko łaził i sprawdzał wszystko nawet nic nie pomógł..tylko piwo donosił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 723 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23250
No a ja myslalem ze mialem duzo roboty..
Ale jak te fotki zobaczylem to...

Szacunek za robotę i za chęci...wielu by to rzuciło w pi*du...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3424
nono good job powodzenia życze

Przyjaciół trzeba mieć blisko, wrogów jeszcze bliżej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to pomieszczenie w którym aktualnie ćwiczę (ponad rok).



zrobię reklamę Keltonowi...ładna tapeta?



no i rybki


Zmieniony przez - Arni997 w dniu 2008-06-18 21:57:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 723 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23250
No tapeta wyj*bana...

I jak??Zadowolony z keltona??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może być muszę dokupić przyrząd do nóg(cholernie drogi).
A tak to jest wszystko ok.No i stojaki by się przydały może inne(te takie schodki), ale to kiedyś się je kupi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
jak zobaczyłem pierwsze zdjęcie pomyślałem sobie: "no, no, widze dużo kg żelastwa i ok, i nawet chodzące białko się szwęda, nie mato jak świeża pierś z kóry"

jak pisałeś o kupach królików które srały tam przez lata a sąsiad je zrzucał na dół (do ciebie) i zobaczyłem wielką brązową górę pod ścianą to padłem ,ale zaraz skojarzyłem z tymi tonami ziemi
Daj fotki jak już wszystko zrobisz bo widze zapał jest więc może być ceikawie. pozdr.



Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19227
masz soga za tego kurczaka !!!
a nawet dwa ale nie można

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaciski

Następny temat

Kabaret o Krzynówku %-) Dobre w chooj %-)

Wiecej