SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Wszystko kwestią obserwacji :) Jeśli tłuszcz będzie schodził to nie ma co nawet odejmować. Im dłużej masz wyżej kcal tym najczęściej lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dokładnie na redukcji ostatnią rzeczą, jakiej się chce - to ująć kalorii
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16530
Witam. Piszę w sprawie redukcji heh
Zaczął się u mnie 8 tydzień redukcji. I czuję się strasznie chudo szok.
Ogólnie z obwodami stoję tak

Waga -7,7 kg
Biceps - 1 cm
Pas. -7cm
Udo -2cm
Łydka -0,5 cm

Tak to wygląda a jak wg was waga spadła proporcjonalnie co do obwodów?

Co do mnie to widzę różnicę ogromną. Pas boczki zeszły ładnie. Odwody delikatnie ale czuję się chudo strasznie ale bardziej estetycznie. Ramiona lekko złapały zarys tors również lecz to nie to brzuch słabo troszkę ale żeby dół odsłonić to chyba zszedł bym sporo poniżej 80 kg to naradzie tak drastycznie nie chce.
Jeszcze tydzień polecę na redukcji i wrzucę foto i zobaczymy jak to jest.

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Redukujesz do momentu kiedy będzie usatysfakcjonowany.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16530
dudee
Redukujesz do momentu kiedy będzie usatysfakcjonowany.


Człowiek usatysfakcjonowany nigdy nie będzie. Zawsze mało.
A jak z czymś takim jak mini cut?
W miarę to wygląda i potem zrobić masę az będę widział że gorzej to wygląda i mała redukcja i znowu masa itp.
? Ma sens?

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie przesadzajmy już z tym nigdy nie byciem usatysfakcjonowanym :)

Generalnie ciężko się wypowiedzieć nie widząc Twojej sylwetki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16530
Tak więc za tydzień jako tako będę usatysfakcjonowany i gotowy zacząć lekko masę. Wrzucę na koniec foto i dane co i jak.

Cheat meal dzisiejszy udany i powiem szczerze że na dzień dzisiejszy nie chce ani słodyczy ani fast foodow.
heh

A co do masy to jak skoczę redukcję to zaczynać od bilansu zerowego? Czy od razu walić plus 300?
Oczywiście co do planu to wskakuje z powrotem na split tak?



Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Zależy jaki masz BF mozesz od plusa lekkiego :)
Co do treningu to już inny dział. a tak naprawdę nie ma znaczenia system a ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699678
Dział trening dla początkujących - tam pomogą Ci dopracowac plan treningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16530
A więc 9 tydzień przyniósł koniec redukcji. Wiem że można było uciąć jeszcze ale jak na pierwszy raz dla mnie starczy teraz chce troszke masy ładnej.
Powiem tak od jutro robię małe. Wskakuje na lekki plus kaloryczny i pytanie. Zostało mi kreatyny mono z 200 gram i mam creakonga z półtora puszki więc mogę wrzucić od razu?

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zachować kompromis między ładną sylwetką a jedzeniem słodyczy i tłustych mięs?

Następny temat

Redukcja - wzrost wagi

WHEY premium