SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja droga do MPJ 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
10.07
Z zawodów dotarłem do domu około 23 ogarnelem się trochę zjadłem i jakoś przed 1 w nocy poszedłem już spać a wstałem o 4 i już nie dało się usnąć, to poogarnialem jedzenie spakowalem na trening i czekałem aż otworzą siłownie ;) 6:40 już byłem na silce orac nogi

NOGI
1.Wyprosty na maszynie+ uginania na maszynie leżąc 4serie po 20 dokładnych ruchów 40kg
2.przysiad ze sztanga na plecach (miało być 8x8 ale w czwartek seri odpuscilem bo czułem już kolano więc stwiedzilem ze nie ma sensu sobie zrobić krzywdy a ciężar tylko90kg )
3.przysiady na hack maszynie 4 serie 12-15ruchów
4.nie wiem jak się nazywa ta maszyna ale wypychalem platformę noga w tył 3x12-15 /15kg
5.uginania podudzi na maszynie siedząc 3x10-12
6.na koniec po 3 serie na przywodziciele i odwodziciele pierwszy raz chyba od roku robiłem to ćwiczenie i fajnie weszło zakres ruchów 10-15
ŁYDKA
Wspiecia na palce stojąc 4x20
Wypychanie platformy suwnicy

Po treningu 35min cardio
Ogólnie mega trenibg kable powychodzily ale pompa dość słaba, po treningu wjechaly tylko te 2 burgery z nocy a później przez cały dzień 4 posiłki 40gbialka+15g tłuszczu, samopoczucie i chęci do wszystkiego super cały dzień dzień pracy 12h i była jesZcze moc i chęci na pozowanie po pracy ;) wypiłem 6l wody cały dzień przy grilu leciało ze mnie jak z kranu a w wc byłem z 3 razy tylko ale dzisiaj już wsZystko wraca do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Dziś to wygląda tak
szamka
100g wegli /50g tłuszczu i 200g białka rozbite na 5 posiłków i 8l wody

Na treningu poleciała dziś klata i b icepsy trening intensywny i ciężary też jak na ten okres duże po treningu 30min cardio w terenie też w całkiem dobrym tepie ,jak biegiem z 20m przedmna przechodził przez drogę dzik także jak by mnie zaczął gonic wyszedł by z tego niezły interwal hehe :), ogólnie ten tydzien wygląda zupełnie inaczej niż poprzedni , odczuwam dość wyraźnie głód ale za to czuję się super bez porównania żyje wszystko chce się robić jest motywacja i sila

W końcu coś ruszyło i regularnie odwiedzam wc także myślę ,że waga jutro juz poleci w dół

Pełna wypiske i fotki postaram się dac jak będę w domu bo na tym telefonie strasznie ciezko coś napisać :/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Noga po treningu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Łoker95
Noga po treningu





Hah skąd ja znam ten widok

Co do samopoczucia, to u mnie ani zmęczony, ani głodny, a na treningu ciężary bez porównania większe, niż ostatnio. Niby dobrze, ale czy na pewno

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Łoker, dobre info. Tym razem masz „trochę” więcej zawodników w juniorach

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Hehe dzięki bzyku już obczaiłem fajnie mam nadzieję że uda się kogoś przeskoczyć w końcu :) ogólnie zapisałem się też do klasyka seniorów +180 ale to jedna po drugiej kategorii od razu i się właśnie zastanawiam czy ogarnę ...:) ale zobaczymy w Niedzielę jeszcze

Co do samopoczucia i porównania tego tygodnia z tamtym to niebo a ziemia , samopoczucie o kosmos lepsze treningi to nawet nie ma co porównywać pompa siła chęci dosłownie wszystko tylko głod męczy ale to się da znieść , miejmy nadzieję że forma też będzie się tak różniła i to na +

a tym czasem 5:45 lece tyrać plecki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie chcę Cię wkurzać, ale mnie chyba jeszcze trzyma po ładowaniu w sobotę, bo ostatnie 2 dni chodzę przejedzony
Do lepszego samopoczucia też na pewno przyczyniają się tabsy ode mnie

Aaa i dzisiaj będzie już u mnie bronzer

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
kurde 5;45 a ten juz na trening ciśnie :D Zazdroszcze samozaparcia , ja jedyne co zrobilem to przeszedlem z sypialni na kanape do salonu

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jak nie mam urlopu, to u mnie też 5:50 wyjście na trening. A że teraz mam wolne, to bym poszedł po 6, ale stwierdziłem, że sobie najpierw zjem, więc pójdę po 7 . Według zegarka 3,5h spałem w nocy...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no ja pewnie bym teraz pakowal torbe i szedl juz. Ale że trenuje z dziewczyną no to 12 przynajmniej trzeba liczyć , a bardziej kolo 14.
Ale nacodzien bym tak nie mogl, zdecydowanie lepiej treningi mi wychodzą wieczorem od godziny 17


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-07-12 06:47:54

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

Wiecej