SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja "dieta" i ćwiczenia

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 535

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

80

Wzrost

169

Staż treningowy

miesiąc

Obwód pasa

84

Obwód klatki piersiowej

nie wiem

Obwód uda

nie wiem

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

bieganie, ale rzadko

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

jem wszystko co mam pod ręką

Stan zdrowia

dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

bieganie, spacery

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

nic

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

raczej niewielkie

Cel/problem/opis

zrzucić kilka kg w brzuchu i przybrać mięśni w rękach/klacie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
Cześć,
chcę coś ze sobą zrobić ale pracuję na tak różnych zmianach, że po prostu niemożliwe jest w moim przypadku systematyczne uczęszczanie na siłownię - czasem mam 6 dniówek z rzędu po 12h i to w takich godzinach, które kolidują z siłownią. Postanowiłem więc, że codziennie będę robił po 100 brzuszków i po 100 pompek oraz jak będę mieć czas to będę biegać, po okolicy. Moje pytania:
1. Czy takie ćwiczenia cokolwiek dadzą po czasie i czy warto zacząć je stosować?
2. Odnośnie diety: czy jeśli całkowicie wyrzeknę się słodyczy (czekolady, cukierków, batonów, ciastek itd), których teraz jem dostatecznie dużo, to czy taka dieta cokolwiek da? Np. w utracie wagi. A co z takimi rzeczami jak suche wafle albo paluszki słone, czy je też mam odrzucić?

Mam 25 lat, 169cm i ważę 80 kg. Chciałbym jedynie zrzucić kilka kg z brzucha i nabrać trochę muskułów, na niczym więcej mi nie zależy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Ekspert-SFD w dniu 2013-12-06 01:00:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poczytaj to: https://www.sfd.pl/_Redukcja_dla_Juniora,_jak_się_do_tego_zabrać_-t916418.html

a trening jaki możesz robić w domu to: https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html
takie 100 brzuszków/pompek większego sensu nie ma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bezradność z wagą -- stagnacja --

Następny temat

Waga i pytania.

WHEY premium