SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dieta - proszę o komentarze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 636
Gdyby ktoś bardziej obeznany miałby chwilkę, to będę wdzięczna za rzucenie okiem i kilka wskazówek.

Chciałabym zrzucić z 5 kg. Dużo czytałam i postanowiłam ułożyć swoją własną dietę i plan ćwiczeń.

Dieta

7.00 śniadanie w domu : 3łyżki płatków owsianych podlewam gorącym mlekiem na ok 5 min, dodaję łyżkę otrębów i łyżkę suszonych owoców

9.30 - 9.45 II śniadanie na uczelni: kromeczka ciemnego chleba, z chudą wędliną/serem i jakimś warzywkiem

13.00-13.15 III śniadanie na uczelni: jak wyżej

16.00 obiad w domu: gotowane lub w chwilach gdy mam wenę to pieczone w rękawie chude mięso (np. pierś z kurczaka/indyka) do tego jakieś gotowane warzywa typu kalafior, brokuły itp.

19.00 kolacja to bardzo różnie bywa, zazwyczaj coś lekkiego, czesto zostaje mięso z obiadu, a jak nie to jakieś jajko, warzywa

Jeżeli chodzi o treningi to aktualnie:

Poniedziałek, Środa, Czwartek, Sobota: Circuit training

Po 11 listopada kiedy będę miała fundusze trenig będzie wyglądał tak:

poniedziałek : circuit training
wrotek: aeroby 15 min orbitrek + 15 min rowerek lub bieżnia
środa trening siłowy + 15 min orbitrek
czwartek: aeroby 15 min orbitrek + 15 min rowerek lub bieżnia
piątek: trening siłowy + 15 min orbitrek
sobota, niedziela - słodkie lenistwo :)

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
5 kilo to nie duzo,więc stopniwo ta redukcja,a nie uciełaś prawie wszystkie węglowodany.Wylicz zapotrzebowanie i stopniowo ucinaj

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 636
no własnie i tu jest problem.
Ściągnęłam program który wszystko wylicza i węglowodany w takim przykładowym jadlospisie mają już 90% dziennego zapotrzebowania, znacznie mniej jej białka i tłuszczu.
Niestety nie żywię się sama, gdy gotuję obiad muszę też myśleć o moim narzeczonym któremu by się przydało przytyć z 10 kg:P ale to juz inna kwestia. Głównie chodzi o to że studiuję, no i w związku z tym moje posiłki muszą być szybkie i tanie a ja już nie mam pomysłu co innego jesc:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie układaj diety, tylko skup się na tym by odpowiednio dobierać produkty, składniki. Dieta w Twoim trybie życia będzie naprawdę ciężka do spełnienia (pomijając brak wiedzy), więc zastosowanie się do wskazówek żywieniowych będzie lepszą alternatywą. Wysiłek fizyczny również bardzo by tu pomógł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
witam co do diety stanowczo za mało. Dodaj jakies kasze(gryczana, jaglana- tak z 1/2 szklanki po ugotowaniu do obiadu) rano ja bym dodała jeszcze jajko na twardo poniewaz w Twoim sniadaniu nie ma białka

Co do kanapek na uczelni powinny byc posmarowane masłem (zeby CI nie przyszło do głowy jakies almette czy cos xD) na to szynka/jajo no i wazywa. Ja polecam serek wiejski jeszcze na 2 sniadanie albo ziarnisty.

Co do obiadu jesli narzeczony chce przytyc do chyba nie samym tłuszczem ?? xD takze moze spokojnie jesc to co ty tylko wieksze ilosci.

Zaopatrz sie w jaja, indyka, ser twarogowy półtłusty(na noc) ryby,

Brakuje tez w Twojej diecie o ile dobrze pamiętam z tego co przeczytałam tłuszczu.. pamietaj ze od tłuszczu się nie tyje. TAkze: oliwa z oliwek( łyzka dziennie) siemie lniane orzechy. itd

Poczytaj troche postów i nie zwracaj uwagi na kalorie tylko na:

1. jakos prduktu
2.białko tłuszcz weglowodany

Otręby pszenne mozesz jesc w ilosciach dla Ciebie wygodnych(oczywiscie umiar bo sie moze skonczyc rewolucja) ale to jest prawie sam błonnik wiec ich nawet do bilansu nie wliczaj.

tak tyle na szybko. ;)

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 636
Dzięki wielkie=)

Więc
Dorzucę jeszcze jaja, siemię i orzechy=)
do obiadku 1/2 kaszy a do sałatki oliwa

Niestety chleba nie smaruję niczym bo wiem jak wszelkie almette jest zdradliwe, a masła nie lubię:/

Serek wiejski musi odpaść gdyż nie potrafi mi to przez przełyk przejść:P Kiedys próbowałam, ale w moim przypadku dieta to nie może być katowanie się bo poodchudzam się tydzień dwa i sobie dam spokój. Więc muszę jeść tylko to co lubię. Cale szczęście wielkim niejadkiem nie jestem:) Więc tylko serek i masełko odpada:)

Kcalorii nie liczę bo nie mam czasu na to nawet:P

Dziękuję Ci jeszcze raz baardzo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
nia ma sprawy trzymam kciuki pisz jak Ci idzie;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najsilniejszy spalach na efedrynie?

Wiecej