SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dieta - początki ćwiczeń

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
Witam wszystkich,
Od niedawna zacząłem ćwiczyć. Początki są trudne ale efekty wg. mnie przyzwoite.
Na chwilę obecną ważę 89,7kg przy wzroście 180cm. Na początku (ok. 2 tygodnie temu) ważyłem 92,7kg.

Codziennie spożywam taką diętę.

1. Śniadanie
a )mleko 1,5% + płatki owsiane (jak brak to wówczas kukurydziane) LUB 4 jajka gotowane
b)1 tabletka magnezu

2. Śniadanie
ser twarogowy biały 200g

3. Obiad
gotowany kurczak + ryż (bez tłuszczu i sosów) LUB gotowany kurczak + kasza
do obiadu herbata zielona bez cukru

4. Kolacja
a) żurawina
b) kapsułka omega 3
c) w zależności od apetytu kawałek mięsa lub owoc

Jak chodzi o ćwiczenia to w miarę możliwości codziennie biegam po ok. 6km, do tego codziennie chodzę poćwiczyć.

Ostatni raz ważyłem się w poniedziałek i waga pokazała 89,7kg, wcześniej (5dni) w czwartek waga pokazywała jeszcze 91,3kg. Także ja jestem zadowolony z efektów.
Nurtuje mnie pytanie czy w mojej diecie są odpowiednie składniki oraz czy jest zdrowa.

Chcę uzupełnić swoją dietę o suplementy w postaci aminokwasów. Reszty czyli białko itd. na razie nie planuję brać.

Proszę od razu mnie nie bić za mój temat, dietę ułożyłem mniej/więcej na podstawie różnych opinii użytkowników na tym forum i ich opisów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html w takiej formie wrzucamy diety

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
Już poprawiam.





Zmieniony przez - gandziorz w dniu 2015-06-23 15:08:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
Nikt nie udzieli fachowej pomocy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5113
Godziny posiłków wybrałes sobie losowo, czy serio o takich porach jesz i po 18 juz śpisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
jjfight
Godziny posiłków wybrałes sobie losowo, czy serio o takich porach jesz i po 18 juz śpisz?

Takie mam godziny pracy. Ok. godziny 17, najpóźniej o 18 to już śpię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5113
Dieta ma być na redukcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
Tak dokładnie. Muszę schudnąć z brzucha.
Ogólnie posturę mam normalną, Nie mam grubych rąk, klatki, nóg tylko strasznie brzuch mi urósł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5113
Wywal ten energetyk - syf jakich mało, na co Ci to? Owoce na noc też out, za duzo cukrów prostych. Owoce to wysoki IG. Będziesz miał duzy wyrzut insuliny, cukry organizm zamieni na tłuszcze, których nie spalisz podczas snu. Skoro chcesz zrzucić brzuch, to jest bardzo zły pomysł. Dla przykładu - ananas :węglowodany - 13.12 g (w tym cukry proste 9.85 g)co daje nam duży wyrzut insuliny i zamianę w tłuszcz.
Płatki kukurydzanie zamień na owsiane, duzo błonnika. Kukurydziane to dość wysoko przetworzony produkt. Czasem dla odmiany sobie zjedz. Nie masz w diecie w ogóle warzyw - uzupełnij je.



Zmieniony przez - jjfight w dniu 2015-06-25 18:30:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8943
Noi odrazu rzuca się w oczy za mało białka.. I ogólnie kalorii mało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny

Następny temat

Dieta redukcyjna i forma cardio

WHEY premium