SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Przemiana w 2 lata. Pasywny 17 lat :D

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6042
a bicki jak pompujesz?
bo szczyty masz zaj**iste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
trochę rozmazane ale i tak bardzo dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja osobiście zawsze układałem plan sam, co prawda zaglądałem gdzie nie gdzie, ale sam kombinuje i zaskakuje moje mięśnie, działa niesamowicie wszystko z głową. Każdy jest indywidualnością, zna najlepiej swoje ciało. Co prawda nie chodzi mi o takich ludzi, którzy mają zero pojęcia na ten temat i układają.

Zapewne pisałeś wcześniej o tym, ale zapytam, jak z dietą? dwa lata ćwiczyłeś systematycznie ? bez przerw?
Unikałeś alko? ( takie pytanie trochę w bok, ale po prostu jestem ciekaw)

Trochę rozmazana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 132 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2339
rozmazana bo wzięta z filmiku hahah ale jakoś wpadła mi do oka haha . No diety 0 jem na co mam ochotę a alko nie unikam ale ja malutko pije ;) ćwiczę bez przerw raz była z 2 tygodnie tylko i kiedyś się jakiś tydzień trafił i nie raz jedną partię się opuści tak to jest z tym czasem i szkołą ale ogólnie to nie opuszczam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 132 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2339
Macie jeszcze biki na pompce :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o to chodzi, systematyczność na pierwszym miejscu :) łapa konkretna 40 cm estetyczne nie zalane..

Naprawdę diety nie trzymasz? ale odżywiasz się zdrowo? dziwne, bo bym w to nie uwierzył gdybym Cie zobaczył bo estetyczna sylweta.

chyba fon kiepski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 132 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2339
pisałem ze zdj z filmiku robione a odżywiam się zdrowo pierś z ryżem albo kotlety z piersi albo steki i inne :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nagrywasz filmiki? to w domu trenujesz. Pewnie pewnie chodzi Ci o to, że po prostu jadasz na co masz ochotę nie ważne kiedy i nie wyliczasz kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 132 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2339
no dokładnie ale czekoladę też wp*****lam nie odmawiam sobie filmik tak tylko żeby zobaczyć czy czegoś źle nie robię i wgl taka pamiątka dla siebie haha . I każdy trening robie na 110 % bo jak nie zrobię treningu albo zrobię słabo to chodzę wk***iony na siebie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem jakie to uczucie! Trening musi być udany, wyjść poza siebie

Rozumiem, świetnie naprawdę, tak trzymaj z formą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po przerwie na spanie - redukcja z 106 kg

Następny temat

Witajcie ocenie moja sylwetke po 5latach treningu

WHEY premium