SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moj przyjaciel fenomen %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Opisze mojego ziomka. Bo to ciekawy przypadek . Ciekawe co wy na to.
2 lata temu zaczol sobie cwiczyc (waga startowa ok 72kg i w bicu 32) cwiczyl jakies 2 miesiace uroslo mu w lapie do ok 34 potem nie cwiczyl z pol roku, spadlo mu troche (nieduzo ) pocwiczyl miesiąc wrocilo i przyszło troche na +. Następnie po małej przerwie zaczol cykl krety mono i zrobil jakies 5cm w bicu i sporo wagi (sam go trenowalem i mierzylem mu dzien po treningu łap w szkole łape i mial zawsze + 1cm) cykl trwal 6 tyg (w jednym tyg mu nie uroslo tylko) . Potem z 2 tyg jeszcze pocwiczyl bez krety i ogolnie dobił do 39,5. Następnie nie ćwiczył rok
spadło mu do 37. 1,5 mesiaca temu zaczoł cwiczyc w tym teraz 2 tyg na kreatnie mono i juz ma 41 w łapie, waga 90kg. Zaloze sie ze jeszcze troche urosnie przez te pare tyg
Teraz kilka uwag
BF ma ciagle podobny choc maloestetyczny ale nie jest grubasem.

jego dieta wyglada m/w tak :
"na śniadanie 2 małe bułki z serem np
na obiad miske zupy
i na kolacje ze 3 kromki np z jakąś szynką
w trakcie dnia moze jakiś owoc jeszcze"
po treningu nic nie je %)

Np podczas 1 cyklu krety pił spore ilosci alkoholu (W tym głównie nalewki i wódki ), sam z nim pilem nawet ( ale nie tak czesto jak on i bez nalewek )

Mowi ze nie koksuje, zreszta ja mu wierze, mysle ze by mi powiedzial. (znamy sie bardzo długo) Pozatym jakby koksowal to by mial solidne spadki a jemu przez rok niecwiczenia spada tyle co mi przez miesiąc . Oprocz tego widac jaką ma diete wiec nawet na koksie dziwne bylyby takie przyrosty z takim odzywianiem imo.


Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2007-03-17 14:16:15

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
niech Ci sie własnie zachce. Bo tacy kolesie są "leniwi" wiem to po sobie bo to o mnie chodzi w tym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
genetyka

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
norma, geniusz genetyczny i tyle ... U mnie w szkole jest koles z mojego rocznika, tez dosyc niezly ... W roku 2006 w maju mia 34 cm w lapie, teraz jest marzec 2007 i ma 44 cm w lapie ... Ale on na koksach. Czlowiekowi sie wydaje ze ma fajne przyrosty jak ostro trenuje, trzyma sie diet, kupi jakies mono i pojdzie z 3,4 cm w rok, a tu takie cuda ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Chlopak ma dobra genetyke tylko pozazdroscic Mezomorfik jak nic...

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
jarek odblokuj mnie :* to byly zarty

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
Ja cwicze juz prawie 5 miesiecy i mi przyszło w bicu z 27cm na 34cm :) . Nie biore koksu tylko mam porzadny trening , diete , wcinam omege 3 , białko i witaminy i sie rosnie :P . Klatke mi walnelo z 96cm na 108cm , przedramie z 25cm na 30cm , uda z 50cm na 55cm , łydki z 34cm na 36,5cm , kark z 35cm na 39cm , barki w obwodzie z 110cm na 117cm i talia siedzi w miejscu cały czas . Bez chwalenia mozna powiedziec ze masa mi ładnie poszła mam 166cm wzrostu wazyłem jakies 57kg a teraz waze 67kg i mam ok. 13%bf . Aha no i dodam ze diete i trenig sam sobie ułozyłem i nikogo nie pytałem czy jest dobry poniewaz uwazam ze jest celujacy dieta tez :P . Jedynie co mi słabo poszło to siła na płaskiej z 55kg na 68kg dodam ze w domu posiadam tylko ławke do brzuszków i sztangielki 17,5kg na reke nic wiecej nie mam :D . I co uwazacie ze mam dobra genetyke ? heh mutantem nie byłem , nie jestem ale bede za niedługo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
no jest dobry progress -tylko widzisz poruszasz sie na niskim poziomie narazie tzn zaczynales od niskiego pulapu (ja jeszcze gorzej lapa np 26) rozumiesz o co chodzi

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
Wiem wiem rozumiem :) temu napisałem ze mutantem nie byłem bo start od 27cm w bicu co innego jak bym startował od 32cm np. :) . Narazie poruszam sie po niskim poziomie temu ze mały staz a za niedługo bedzie dobrze :P . U mnie nie ma ograniczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
taaa znam takich bardzo dobrze , jeszcze 3/4 tych kolesi BF grubo poniżej 15% , są też tacy z BF 6% którzy nic nie robią

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 115
e wy odrazu genetyka ,nie znacie sie ,to proste koles ma poprostu bardzo wolny metabolizm , dlatego moze malo jesc a i tak robi narazie postep, poprostu jego cialo trzyma bialko mimo malej ilosci kcal, typ moze byc kompletnym idiotom a i tak zrobi wieksze postepy niz wy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
help-jak juz to niz Wy!!!A jak piszesz ze od razu genetyka To co wolny metabolizm nie ma nic wspolnego z genetyka..?Jak by mial b wolny metablizm to by sie pasl, jego organizm poporostu dobzre reaguje na treningi silowe, przy tym wpieprza byle co i jego organizm to wykorzystuje jak tzreba, i przy tym pewnie Bf jest na dobrym poziomie imo..

GÓRA---->I am What I am

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja czy nie?

Następny temat

Prosze o diete! Na redukcje tłuszczu!

WHEY premium